1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Aydem Perakende ve Gediz Perakende’de online abonelik dönemi

Aydem Perakende ve Gediz Perakende’de online abonelik dönemi

Aydem Perakende ve Gediz Perakende mesken (ev) müşterileri, abonelik işlemlerini Müşteri İlişkileri Merkezi’ne gitmeden online olarak gerçekleştirebilecek.

Aydem Perakende ve Gediz Perakende’de online abonelik dönemi

Enerji Günlüğü - Aydem Perakende ve Gediz Perakende mesken (ev) müşterileri, abonelik işlemlerini Müşteri İlişkileri Merkezi’ne gitmeden online olarak gerçekleştirebilecek.

Ege Bölgesi görevli elektrik tedarik şirketleri Aydem Perakende ve Gediz Perakende, dijital dönüşüm süreçleri kapsamında, müşterilerine sunduğu güvenli online abonelik hizmetiyle Müşteri İlişkileri Merkezleri’ne gitmeden, zamandan tasarruf ederek işlemlerin yapılabilmesine imkan sağlıyor.  Müşteriler, günün her saatinde bulundukları yerden yeni abonelik başlatma, abonelik sonlandırma, güncel güvence bedeli sorgulama ve iade alma işlemlerini, online işlem merkezinden yapabilecek.

Yeni abonelik işlemleri, abonelik için başvurulan tüketim yerinin yeni bir binaya ait olması veya bir önceki abonenin aboneliğini sonlandırmış olması durumunda online işlem merkezinden tamamlanabilecek.

“DİJİTALLEŞME KRİTİK ÖNEME SAHİP”

Aydem Perakende, Gediz Perakende Genel Müdürü Serdar Marangoz, online abonelik ile müşterilerinin hızlı ve kolay şekilde, pek çok işlemi zaman ve mekandan bağımsız, bulundukları yerden yapabilmelerini sağladıklarını kaydetti. Elektrik aboneliği işlemlerinin dijitalleşmesinin kritik öneme sahip olduğunu düşündüklerini belirten Marangoz, “Bu stratejimiz doğrultusunda mesken grubundaki müşterilerimiz artık aboneliklerini online olarak, web sitelerimiz üzerinden yapabilecek. Dijital dönüşüm sürecimiz, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran yeni başlıklarla devam edecek” dedi.