1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Aydem ve Gediz Elektrik’ten noterlere sabit fiyat

Aydem ve Gediz Elektrik’ten noterlere sabit fiyat

Aydem ve Gediz Elektrik, Türkiye Noterler Birliği (TNB) binaları ile 2061 notere 12 ay sabit birim bedelli elektrik sağlayacak.

Aydem ve Gediz Elektrik’ten noterlere sabit fiyat

Enerji Günlüğü -  Aydem ve Gediz Elektrik, Türkiye Noterler Birliği (TNB) binaları ve 2061 adet noterlik dairesine fiyat artışlarından etkilenmeden 12 ay sabit birim bedelli elektrik sağlayacak.

Görevli elektrik tedarik şirketi olarak İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ve Muğla başta olmak üzere Ege Bölgesi’nde ve Türkiye genelinde yaklaşık 5 milyon müşteriye elektrik tedariki sağlayan Aydem ve Gediz Elektrik Perakende, Türkiye Noterler Birliği (TNB) ile önemli bir iş birliğine imza attı. TNB Başkanı Dursun Cin ile Aydem ve Gediz Elektrik Perakende Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Gülin Sontuna tarafından açıklanan kampanya uyarınca, TNB çatısı altındaki birlik binaları ve 2061 adet noterlik dairesi, ticarethane abone grubunda olan tüketim noktalarına özel 12 ay sabit birim bedelli indirimli elektrik kampanyasından faydalanabilecek.

KAMPANYA EYLÜL SONUNA KADAR DEVAM EDECEK

TNB ile yapılan anlaşmadan aylık elektrik faturası 110 TL ve üzerinde olan ticarethane abone grubu müşterilerinin yararlanabileceğini vurgulayan Aydem/Gediz Elektrik Perakende Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Sontuna, uygulamaya ilişkin “Kampanya süresince TNB mensubu noterlere sunulan sabit birim bedelli aktif enerji bedeli, 12 ay boyunca sabit olarak uygulanacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen noterler, TNB’nin portalı veya Aydem ve Gediz Elektrik Perakende’nin web sitelerinden erişebilecekleri başvuru formunu doldurabilir ya da 0 (232) 388 87 00 numaralı iletişim merkezimizi arayabilirler. Kampanyamız 30.09.2020 tarihine kadar devam edecek.” dedi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler