1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Aydem ve Gediz Perakende işlemleri mobil uygulama ile hızlanacak

Aydem ve Gediz Perakende işlemleri mobil uygulama ile hızlanacak

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, mobil uygulamasını tüketicilerle buluşturdu. Mobil uygulamayı, App Store, Google Play Store ve Huawei AppGallery platformlardan indirmek mümkün.

Aydem ve Gediz Perakende işlemleri mobil uygulama ile hızlanacak

Enerji Günlüğü - Aydem Perakende ve Gediz Perakende, mobil uygulamasını tüketicilerin hizmetine sundu. Kullanıcılar, mobil uygulama ile abonelik işlemlerinden fatura ödemelerine her türlü işlemlerini anında ve hızlı bir biçimde yapabilecek.

Mobil uygulama sayesinde Aydın, Denizli ve Muğla’nın görevli elektrik tedarik şirketi Aydem Perakende ve İzmir ve Manisa’nın görevli elektrik tedarik şirketi Gediz Perakende müşterileri elektrik faturası ödemeleri, abonelik başvuruları, borç ve tüketim bilgileri sorgulama gibi her türlü işlemlerini, Müşteri İlişkileri Merkezi’ne gitmeden kolaylıkla gerçekleştirebilecek. Ayrıca tüketiciler uygulama üzerinden bilgilerini güncelleme, fatura bildirim tercihlerini değiştirme, abonelik sonlandırma ve online randevu alma gibi işlemleri de yapabilecek. 

“İŞLEMLER HIZLANACAK”

Aydem Perakende ve Gediz Perakende Genel Müdürü Mustafa İren, müşterilerine en iyi deneyimi yaşatmak için çalıştıklarını belirterek, “"Müşteri odaklı yaklaşımımızı daha da güçlendirmek adına, mobil uygulamamızı hizmete sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Uygulama, müşterilerimizin enerji yönetimini daha verimli ve kolay hale getirecek, aynı zamanda işlemlerini hızlandıracak. Müşterilerimizin günlük yaşamlarına değer katacak yenilikçi uygulamalarımızı sürdüreceğiz” dedi.