1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Aygaz Beşiktaş Hentbol Takımına sponsor oldu

Aygaz Beşiktaş Hentbol Takımına sponsor oldu

Enerji Günlüğü – Koç Topluluğu Şirketlerinden Aygaz, Mogaz markasıyla Beşiktaş Hentbol Takımı’na sponsor oldu.Koç Topluluğu Şirketleri’nden...

Aygaz Beşiktaş Hentbol Takımına sponsor oldu

Enerji Günlüğü – Koç Topluluğu Şirketlerinden Aygaz, Mogaz markasıyla Beşiktaş Hentbol Takımı’na sponsor oldu.

Koç Topluluğu Şirketleri’nden Aygaz A.Ş., Arçelik A.Ş. ve RMK Marine A.Ş. ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü üç branşı kapsayan sponsorluk anlaşması imzaladı.

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen törenleimzalanan Anlaşmaya göre; Arçelik A.Ş. Beko markasıyla Beşiktaş Profesyonel Futbol A Takımı’nı; Aygaz A.Ş. Mogaz markasıyla BJK Hentbol Takımı’nı, RMK Marine A.Ş. ise BJK Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nı destekleyecek.

Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleşen törene Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı ve Arçelik A.Ş. Genel Müdürü Levent Çakıroğlu, Aygaz A.Ş. Genel Müdürü Yağız Eyüboğlu ve RMK Marine A.Ş. Genel Müdürü Can Öztürk katıldı.

Üç sezonluk imzalanan sponsorluk anlaşması kapsamında Aygaz A.Ş. Mogaz markası ile 2013-2014 ve 2014-2015 olmak üzere iki sezon için Beşiktaş Jimnastik Kulübü Hentbol Takımı’na sponsor oldu. Sponsorluk kapsamında, Mogaz logosu bütün takım oyuncularının ve teknik ekibin maç formaları ile forma satış replikasında yer alacak.

TOPLUMU SOSYAL YATIRIMLARIMIZLA ZENGİNLEŞTİRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Aygaz A.Ş. Genel Müdürü Yağız Eyüboğlu yaptığı konuşmada, “Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen LPG markalarından biri olan Mogaz markamızla sporun birçok alanında başarılara imza atan Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün Erkek Hentbol Takımı’nın 2013-2014 ve 2014-2015 dönemlerinde sponsorluğunu üstleniyoruz. Koç Topluluğu’nun üç önemli şirketinin yaratacağı sinerji ile Türkiye'nin en köklü spor kulüplerinden Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne önümüzdeki iki sezon destek vermek üzere bugün burada atacağımız imza hepimizi son derece heyecanlandırıyor” dedi.

Eyüboğlu, Aygaz olarak eğitimden kültüre, çevreden sağlığa kadar pek çok alanda sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirdiklerine dikkat çekerek toplumsal hayatı sosyal yatırımlarla zenginleştirmek için çalıştıklarını vurguladı. Eyüboğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Aygaz ve Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren Mogaz markamız için bu anlaşmanın ayrı bir önemi var. Sporun toplumsal gelişime katkısının öneminin bilincinde bir şirket olarak bugüne kadar çeşitli spor organizasyonlarına destek verdik. Şimdi uzun bir aradan sonra ilk defa bu kadar büyük çaplı bir projenin içinde yer alacağız. Bu da bizi çok mutlu ediyor. Bu sponsorluğun şöyle önemli bir özelliği daha var: Türkiye’de özel sektörde ilk defa bir şirket bir spor kulübünün hentbol takımına sponsor oluyor. Böylece bir ilke imza atmanın mutluğunu da yaşıyoruz. Beşiktaş Erkek Hentbol Takımı, 5 yıldır arka arkaya şampiyonluk kazanmış çok başarılı bir takım. Bir Aygaz markası olan Mogaz’ın desteğiyle Beşiktaş Erkek Hentbol Takımı’nın Türkiye Hentbol ligindeki başarılarını ülkemiz dışına da taşıyacağına, ülkemizde hentbola olan ilgiyi daha da artıracağına gönülden inanıyorum. İşbirliğimizin hayırlı olmasını diliyorum.”

SPONSORLUK ANLAŞMASI BİZLER İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Toplantıda konuşma yapan Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman “Türkiye'nin en büyük ve en köklü spor kulüplerinden Beşiktaş camiası adına, Koç Topluluğu şirketleriyle gerçekleştirdiğimiz bu önemli sponsorluk anlaşmasının bizler için çok değerli olduğunu belirtmek isterim. Beşiktaş Spor Kulübü 10 yıllık bir aradan sonra bizler için gönül bağı çok kuvvetli olan Beko markası ile tekrar bir araya geliyor. Bunun yanı sıra Aygaz A.Ş Türkiye'de ilk defa bir spor kulübünün hentbol takımına sponsor olarak, bu branşın Türkiye'de önemine dikkat çekiyor. RMK Marine A.Ş. ise geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'na destek vermeye devam ediyor. Türkiye’nin alanlarında önde gelenmarkalarının Beşiktaş’la çalışması ve birbirinden farklı spor dallarına değer katmasından dolayı ayrıca kendilerine teşekkür ediyor ve bu işbirliğinin herkes için hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler