1. HABERLER

  2. PETROL

  3. AYGAZ’dan yeni web sitesi

AYGAZ’dan yeni web sitesi

Enerji Günlüğü – Aygaz’ın yeni web sitesi http://www.aygaz.com.trweb adresinde yayına girdi.LPG markası Aygaz’ın yeni web sitesi, mobil cihazlar dahil...

AYGAZ’dan yeni web sitesi

Enerji Günlüğü – Aygaz’ın yeni web sitesi http://www.aygaz.com.trweb adresinde yayına girdi.

LPG markası Aygaz’ın yeni web sitesi, mobil cihazlar dahil her türlü cihazda görüntülenebiliyor. “Kullanıcı dostu” olarak öne çıkan yeni aygaz.com.tr teknik ve görsel anlamda yenilikçi yapısıyla, Aygaz'ın tüm ürünlerini farklı konseptler ile bir araya getiriyor.

Yeni site, tasarlandığı teknoloji sayesinde mobil cihazlar için özel bir yazılım gereksinimini ortadan kaldırıyor, tüm cihazlarda boyutu otomatik olarak algılayıp sayfanın ekran sınırları içinde olabilecek en iyi şekilde görüntülenmesini sağlıyor ve siteyi kullanıcı dostu kılıyor.

Aygaz’ın tüpgaz, otogaz, dökmegaz, doğal gaz ürünleri ve cihazlarıyla ilgili detaylı bilgilerin bulunduğu yeni web sitesinde, tüketicilere online satış ve sipariş imkanı da sunuluyor.

YENİ TASARIM DAHA ETKİLEYİCİ

Yeni tasarımıyla Aygaz web sitesi, hem tüm içerik bilgilerine en kolay şekilde ulaşılmasına imkân tanıyor, hem de görsel diliyle ilgi çekiyor. Web sitesinde, Aygaz’ın çatısı altında bulunan beş ayrı ürün segmentinin, her birinin kendine özel menü sistemi bulunuyor. Özellikle, son teknoloji mobil cihazlarda üstün bir kullanıcı deneyimi yaşatmak üzere geliştirilen yeni site, yenilikçi navigasyon yapısı, eğlenceli ve farklı görünümüyle de dikkat çekiyor.

“Parallax” konseptine bağlı olarak, görüntülendiği cihaza göre kendini ayarlayabilecek şekilde Pure New Media tarafından tasarlanan Aygaz’ın yeni web sitesi, yüksek kalitede görselleriyle her ürün gurubunu yeni birer dünya içinde kullanıcılara sunuyor. Görsellik ve içerik açısından ziyaretçilere zengin seçenekler sağlayan Aygaz’ın yeni web sitesi, içeriklerin kolayca güncellenebilmesine, sitenin her zaman ilgi çekici ve güncel kalmasına olanak tanıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler