1. HABERLER

  2. KARİYER/ATAMA

  3. Başkentgaz’da yeni görevlendirmeler

Başkentgaz’da yeni görevlendirmeler

Başkentgaz’da İşletme Direktörü olarak görev yapan H. Işık Deniş, Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. 

Başkentgaz’da yeni görevlendirmeler

Enerji Günlüğü - Başkentgaz Genel Müdür Yardımcılığına H. Işık Deniş ve İşletme Direktörlüğü’ne İlker Tınaz getirildi.

Lisans bölgesinde doğal gaz dağıtım hizmeti sunan Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ, yeni atamalar gerçekleştirdi. Sektörün ilk doğal gaz dağıtım, en büyük özel ve ilk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketi olan Başkentgaz Yönetim Kurulu kararları ile Genel Müdür Yardımcılığına H. Işık Deniş’i ve İşletme Direktörlüğü’ne İlker Tınaz’ı getirdi.

H. IŞIK DENİŞ KİMDİR?

İstanbul Teknik Üniversitesi Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği’nde eğitimini tamamlayan Deniş, Enerya Grubunda farklı bölgelerde uzun yıllar üst düzey yönetici olarak görev yaptı. 2021 yılının Mart ayında Başkentgaz’da İşletme Direktörü olarak çalışmaya başlayan Işık Deniş, doğal gaz dağıtım şebeke yönetim ve işletme faaliyetlerinde hayata geçirdiği projelerin şirkete kattığı değerle Genel Müdür Yardımcılığı olarak görevine devam edecek.

baskentgaz-ilker-tinaz.jpg

İLKER TINAZ KİMDİR?

Başkentgaz’da uzun yıllardır Acil Müdahale ve Teknik İşler Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten İlker Tınaz, İşletme Direktörü olarak atandı. Kırıkkale Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu olan İlker Tınaz, 2007 yılından bu yana Başkentgaz’da Acil Müdahale ve Teknik İşler biriminde çalışıyor. Abonelerin can ve mal güvenliği için hem Acil 187 yönetimini hem de dağıtım hattı işletme güvenliğini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Uzun yıllar edindiği bilgi, deneyim ve yeterlilikle Nisan 2022 itibariyle Başkentgaz’da Acil Müdahale ve Teknik İşler, İç Tesisat, Bakım Onarım, SCADA Müdürlüklerinden sorumlu İşletme Direktörü olarak görevine devam edecek.  

Önceki ve Sonraki Haberler