1. HABERLER

  2. SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

  3. Boğaziçi Üniversitesi binalarında enerji verimliliği projesi uygulanacak

Boğaziçi Üniversitesi binalarında enerji verimliliği projesi uygulanacak

Çevre Bakanlığı Boğaziçi Üniversitesine ait bazı binalarda enerji verimliliği projesi uygulama işleri için ihale yapacak.

Boğaziçi Üniversitesi binalarında enerji verimliliği projesi uygulanacak

Enerji Günlüğü - Çevre Bakanlığı Boğaziçi Üniversitesine ait 4 binada yapısal güçlendirme ve enerji verimliliği projesi uygulama işleri için ihale yapacak. 

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Yapı İşleri Genel Müdürlüğü, Kamu Binalarında Enerji Verimliliği (KABEV) Projesi kapsamında İstanbul’da; toplam yüzölçümleri 20.351,05m2 olan Boğaziçi Üniversitesine ait Kilyos Kampüsündeki 1’inci Yurt Binası; Yabancı Diller Yüksekokulu (YADYOK) A ve B Blok Binaları ile Sosyal Tesis ve Yurt Binasının yapısal güçlendirme ve enerji verimliliği tadilatı uygulama işlerini; Dünya Bankası satın alma esas ve usulleri doğrultusunda, ulusal rekabetçi ihale yöntemi ve kapalı zarf usulüyle ihale edecek. 

Teklifler en geç 09 Kasım 2023 günü saat 15.00’e kadar Yapı İşleri Genel Müdürlüğü (YİGM), Uluslararası Finans Kaynaklı Sismik Güçlendirme Daire Başkanlığı, Mustafa Kemal Mahallesi, 2082. Cadde, No: 52, Çankaya, Ankara adresine teslim edilecek. Teslim edilen teklifler, aynı gün saat 15.15’te katılımcıların huzurunda açılacak. 

Teklif sahiplerinin, asgari 7.000.000 liralık veya eşdeğeri döviz cinsinden geçici teminat mektubu sunmaları gerekecek. Şartname gereği projenin, 8 ay içinde tamamlanması gerekiyor.

Teklif Sahipleri ihtiyaç duydukları ilave bilgileri ve ihale dokümanlarını bankaya yatırılması gereken 750 TL karşılığında; Yapı İşleri Genel Müdürlüğü, Uluslararası Finans Kaynaklı Sismik Güçlendirme Daire Başkanlığı, Mustafa Kemal Mahallesi, 2082. Cadde, No: 52, Çankaya, Ankara adresinden temin edebilecekler. İhalede elektronik tekliflere izin verilmeyecek.

Önceki ve Sonraki Haberler