1. HABERLER

  2. SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

  3. BOUN Superdorm Binasında verimlilik tadilatı yapılacak

BOUN Superdorm Binasında verimlilik tadilatı yapılacak

Çevre Bakanlığı Boğaziçi Üniversitesine ait Superdorm binasında enerji verimliliği tadilat işi için ihale yapacak.

BOUN Superdorm Binasında verimlilik tadilatı yapılacak

Enerji Günlüğü - Çevre Bakanlığı Boğaziçi Üniversitesine ait Uçaksavar Kampüsü Superdorm Binasında yapısal güçlendirme ve enerji verimliliği tadilatı uygulama işleri için ihale yapacak. 

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Yapı İşleri Genel Müdürlüğü, Kamu Binalarında Enerji Verimliliği (KABEV) Projesi kapsamında İstanbul’da; yüzölçümü 19.700m2 olan Boğaziçi Üniversitesine ait Uçaksavar Kampüsündeki Superdorm Binasının yapısal güçlendirme ve enerji verimliliği tadilatı uygulama işlerini; Dünya Bankası satın alma esas ve usulleri doğrultusunda, ulusal rekabetçi ihale yöntemi ve kapalı zarf usulüyle ihale edecek. 

Teklifler en geç 19 Ocak 2024 günü saat 15.00’e kadar Yapı İşleri Genel Müdürlüğü (YİGM), Uluslararası Finans Kaynaklı Sismik Güçlendirme Daire Başkanlığı, Mustafa Kemal Mahallesi, 2082. Cadde, No: 52, Çankaya, Ankara adresine teslim edilecek. Teslim edilen teklifler, aynı gün saat 15.15’te katılımcıların huzurunda açılacak. 

Teklif sahiplerinin, asgari 2.000.000 liralık veya eşdeğeri serbestçe çevrilebilen döviz cinsinden eşdeğeri miktarda geçici teminat mektubu sunmaları gerekecek. Şartname gereği projenin, 8 ay içinde tamamlanması gerekiyor.

Teklif Sahipleri ihtiyaç duydukları ilave bilgileri ve ihale dokümanlarını 750 TL karşılığında; Yapı İşleri Genel Müdürlüğü, Uluslararası Finans Kaynaklı Sismik Güçlendirme Daire Başkanlığı, Mustafa Kemal Mahallesi, 2082. Cadde, No: 52, Çankaya, Ankara adresinden temin edebilecekler. İhalede elektronik tekliflere izin verilmeyecek.