1. HABERLER

  2. KARİYER/ATAMA

  3. bp Türkiye ülke başkanı Tümkan Işıltan oldu

bp Türkiye ülke başkanı Tümkan Işıltan oldu

bp Türkiye’nin yeni ülke başkanı Temmuz ayından bu yana bp Perakende Operasyonları Direktörü olarak görev yapan Tümkan Işıltan oldu. 

bp Türkiye ülke başkanı Tümkan Işıltan oldu

Enerji Günlüğü - bp Türkiye’nin yeni ülke başkanı Temmuz ayından bu yana bp Perakende Operasyonları Direktörü olarak görev yapan Tümkan Işıltan oldu. 

bp Türkiye’nin ülke başkanlığı pozisyonuna Tümkan Işıltan atandı. Işıltan; bp’nin Türkiye’deki üst düzey temsilcisi olarak bp stratejilerinin hayata geçmesini sağlacak ve şirketin Türkiye’deki tüm iş kolları adına dış ilişkilerinin yürütülmesini destekleyecek. Işıltan, yeni görevine 1 Ocak 2021 itibarıyla başlayacak.

bp ailesine 2000 yılında finansal analist olarak katılan Işıltan, Türkiye ve Avrupa’da farklı pek çok görev üstlendi. Sırasıyla; performans müdürlüğü ve finans kontrolörlüğü, Akdeniz Bölgesi konsolidasyon ve raporlama müdürlüğü, Akdeniz Bölgesi sadakat programları müdürlüğü, strateji direktörlüğü, finans direktörlüğü ve perakende operasyon direktörlüğü görevlerini icra etti.

Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu Işıltan’ın, ABD’nin Boston şehrinde bulunan Suffolk Üniversitesi'nden finans ve satış, pazarlama alanında yüksek lisans derecesi bulunuyor.

Önceki ve Sonraki Haberler