1. HABERLER

  2. KARİYER/ATAMA

  3. Çağdaş Demirağ Aydem’den ayrıldı

Çağdaş Demirağ Aydem’den ayrıldı

Aydem Enerji iştiraklerinden Aydem Perakende ve Gediz Perakende şirketleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, gruptan ayrıldı.

Çağdaş Demirağ Aydem’den ayrıldı

Enerji Günlüğü - Aydem Enerji iştiraklerinden Aydem Perakende ve Gediz Perakende şirketleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, gruptan ayrıldı. 

Aydem Grubu şirketlerinde üst düzey ayrılık. Aydem Perakende Elektrik ve Gediz Perakende Elektrik şirketlerinin genel müdürü Çağdaş Demirağ, gruptan ayrıldı. 

Çağdaş Demirağ, Ekim 2019 tarihinde Türkiye Petrolleri Akaryakıt Dağıtım Şirketi Genel Müdürlüğü görevinden ayrılarak Aydem Grubu’na transfer olmuştu. 

TED Ankara Koleji ve Bilkent Üniversitesi mezunu Çağdaş Demirağ, enerji sektöründeki kariyerine Nisan 2001’de Petrol Ofisi’nde başladı ve burada yaklaşık 3 yıl çalıştı. Demirağ, Nisan 2004-Mayıs 2011 tarihleri arasında BP’de çeşitli görevler üstlendi. 2011-2014 döneminde genel müdür yardımcılığını üstlendiği Kadoil’de 2014-2016 döneminde Genel Müdürlük görevini yerine getirdi.  Ağustos 2016-Ağustos 2019 döneminde ise TP Akaryakıt Dağıtım Şirketi Genel Müdürlüğü görevini üstlendi. Demirağ, daha sonra Eylül 2021 tarihine kadar sürdürdüğü Aydem ve Gediz Perakende şirketleri genel müdürlüğü görevine başladı.  

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler