1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Castrol ve Türkiye Petrolleri’nden madeni yağ işbirliği

Castrol ve Türkiye Petrolleri’nden madeni yağ işbirliği

Enerji Günlüğü - Castrol’ün otomotiv yağları Türkiye Petrolleri’nin Türkiye çapındaki 700 istasyonunda satışa sunulacak.Castrol ve Türkiye Petrolleri,...

Castrol ve Türkiye Petrolleri’nden madeni yağ işbirliği

Enerji Günlüğü - Castrol’ün otomotiv yağları Türkiye Petrolleri’nin Türkiye çapındaki 700 istasyonunda satışa sunulacak.

Castrol ve Türkiye Petrolleri, 24 Temmuz Salı günü imzaladıkları anlaşma ile madeni yağ alanında güçlerini birleştirdi. İmzalanan anlaşma kapsamında Castrol’ün otomotiv yağları, Türkiye Petrolleri’nin müşterileriyle buluşacak. 

ÖNEMLİ İŞBİRLİKLERİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Türkiye’nin dört bir yanında otomobil sahiplerine ulaşmayı hedeflediklerini belirten Castrol Türkiye Ukrayna ve Orta Asya Direktörü Kamuran Yazganoğlu, gerçekleşen imza töreninde şunları söyledi:

“Tüm otomotiv yağları pazarında açık ara pazar lideri olarak, ülkemizde ve dünyadaki önde gelen araç üreticileri ile önemli iş birlikleri gerçekleştiriyoruz. Bir yandan otomotiv markalarıyla mühendislik gücümüzü birleştirirken, diğer yandan birlikte ürün geliştirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda, araç kullanıcılarına en yaygın şekilde ürün sunabilmek ve ürün satış noktalarımızı yaygınlaştırmak amacıyla stratejik ortaklıklar geliştirmeye devam ediyoruz. Ülke çapındaki 700 istasyonu, kaliteli ürün ve hizmetleriyle akaryakıt sektörünün en önemli oyuncularından biri olan, Türkiye Petrolleri ile stratejik bir iş birliğini hayata geçiriyoruz. Güvenilir, motor dostu otomotiv yağlarımız şimdi Türkiye Petrolleri’nin müşterileriyle buluşacak. Bu vesileyle bizimle güçlerini birleştirenTürkiye Petrolleri’ne teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

DAHA GÜVENİLİR VE SAĞLIKLI BİR YOL DENEYİMİ 

Türkiye Petrolleri’nin hem ülke ekonomisine hem sektöre değer katmaya devam ettiğini vurgulayan Türkiye Petrolleri Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Çağdaş Demirağ ise şunları söyledi:

“Bu iş birliğiyle, kalitesiyle araç sahiplerinin beğenisini ve takdirini kazanmış, motor dostu Castrol yağlarını Türkiye’nin dört bir köşesindeki tüketicilerimizle buluşturmayı ve onlara daha güvenilir, daha sağlıklı bir yol deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Akaryakıt sektörünün yerli markası Türkiye Petrolleri olarak Castrol gibi kendi alanında lider bir marka ile iş birliği gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu gibi iş birlikleri ile yenilikçi hizmet anlayışımızı daha fazla noktada tüketicilerimizle buluşturacak, kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimize değer katmaya devam edeceğiz.”

 

Önceki ve Sonraki Haberler