1. HABERLER

  2. SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

  3. Çevre Bakanlığı enerji verimliliği danışmanlık hizmeti alacak

Çevre Bakanlığı enerji verimliliği danışmanlık hizmeti alacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul’daki 4 adet kamu binasında enerji verimliliği işleri için danışmanlık hizmeti alacak. 

Çevre Bakanlığı enerji verimliliği danışmanlık hizmeti alacak

Enerji Günlüğü - Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul’daki 4 adet kamu binasında enerji verimliliği işleri için danışmanlık hizmeti alacak. 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Yapı İşleri Genel Müdürlüğü, Kamu Binalarında Enerji Verimliliği Uygulamaları Projesi kapsamında İstanbul’da bulunan ve toplam yüzölçümleri 275.725m2 olan 4 adet kamu binasıyla ilgili; Kamu Binaları Enerji Verimliliği Tadilat Uygulama Projeleri ve İnşaat Müşavirliği hizmeti satın almak üzere ihale yapacak. 

İhaleye konu olan binalar ve yapı alanı yüzölçümleri aşağıdaki gibi olacak. 

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü: 189.480m2
Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüsü: 41.154m2
Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü: 12.817m2
İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü: 32.274m2

İsteklilerin en az 10 yıldır danışmanlık sektöründe hizmet veriyor olmaları; şartnamede belirtilen işlerle ilgili en az 5 yıllık tecrübe sahibi olmaları; mali ve idari yeterlilik evrakını ibraz etmeleri ve şartnamede bildirilen uzman çalışanların varlığını kanıtlamaları gerekiyor. 

İlgi Beyanı Dosyalarının en geç 03 Aralık 2021 tarihinde, saat 16.00’ya kadar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Yapı İşleri Genel Müdürlüğü, Dış Yatırım Departmanı, Proje Direktörü Esra Turan Tombak, Mustafa Kemal Mahallesi, Eskişehir Devlet Yolu 9 Km, Dumlupınar Bulvarı, No: 278, Kat: 2, Oda: 2-170, 06510, Çankaya, Ankara adresine şahsen teslim edilmesi ya da epostayla veya kurye ile iletilmesi gerekiyor. 

Önceki ve Sonraki Haberler