1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Danfoss’ta üst düzey atama

Danfoss’ta üst düzey atama

Enerji Günlüğü - Danfoss TMA Bölgesi Isıtma Çözümleri Satış Direktörü pozisyonuna 1 Şubat itibariyle Serhan Günel atandı. Danimarkalı ısıtma,...

Danfoss’ta üst düzey atama

Enerji Günlüğü - Danfoss TMA Bölgesi Isıtma Çözümleri Satış Direktörü pozisyonuna 1 Şubat itibariyle Serhan Günel atandı. 

Danimarkalı ısıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri şirketi Danfoss, üst yönetiminde yeni bir atama gerçekleştirdi. Danfoss Türkiye Isıtma Çözümleri Satış Direktörü Serhan Günel, 1 Şubat itibariyle Danfoss TMA Bölgesi Isıtma Çözümleri Satış Direktörü pozisyonuna atandı.

1977 Adana doğumlu Serhan Günel Makine Mühendisliği lisans eğitimini Gaziantep Üniversitesi’nde tamamladı. İş hayatına Bakü-Tiflis-Ceyhan Petrol Boru Hattı’nda saha mühendisi olarak başlayan Günel, Danfoss’ta 2006 yılında Isıtma Servis Müdürü olarak göreve başladı. 

2019 yılı için hedeflerini paylaşan Günel, konuyla ilgili; “Danfoss olarak faaliyet gösterdiğimiz alanlardaki konumumuzu güçlendirmek için “Going Great” olarak tabir ettiğimiz bir yolculuktayız. Bu yolculukta iş ortaklarımıza en iyi hizmeti sunmak önemli hedefimiz. Yeni sorumluluklarımızla, potansiyelin tamamını ortaya çıkarabileceğimiz Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi arasındaki tecrübeleri paylaşan, iletişim olarak birbirine daha fazla bağlı bir Isıtma Organizasyonu hedefliyoruz. Global stratejimize paralel olarak önümüzdeki yıllardaki asıl hedefimiz ise HVAC uygulamalarında dijital zenginliği artırmak, hem bölgesel ısıtma hem de soğutma pazarındaki payımızı artırmak ve yenilikçi çözümlerimiz ile pazara liderlik etmek için öncü rolümüzü sürdürmektir. Bunu yapabilmeleri için ekibime güven duyuyor ve başarılar diliyorum.” dedi.

 
Önceki ve Sonraki Haberler