1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. DEPSAŞ’tan yeni bir elektrik kampanyası

DEPSAŞ’tan yeni bir elektrik kampanyası

Enerji Günlüğü - Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş. (DEPSAŞ), borcunu tek seferde ödeyen köy içme suyu müşterilerinden gecikme faizi almayacak.Dicle...

DEPSAŞ’tan yeni bir elektrik kampanyası

Enerji Günlüğü - Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş. (DEPSAŞ), borcunu tek seferde ödeyen köy içme suyu müşterilerinden gecikme faizi almayacak.

Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş. (DEPSAŞ), içme ve kullanma suyuna ait elektrik borcu bulunan köy aboneleri için yeni bir kampanya düzenledi. 30 Ekim günü başlayacak ve 15 Aralık tarihine kadar sürecek kampanyada, borcunu defaten ödeyen köy içme suyu müşterilerinden gecikme faizi alınmayacak.

BÖLGEDEKİ ALTI İLİN KÖYLERİ YARARLANACAK

Kampanyanın detayları hakkında da bilgi veren DEPSAŞ Genel Müdürü Neşet Demirbağ, "Şirketimizin Yönetim Kurulu'nun almış olduğu karara istinaden Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illerindeki tüm köy içme ve kullanma suyu müşterilerimizden, tahakkuk eden elektrik bedellerinin defaten ödenmesi halinde gecikme zammı alınmayacaktır. Defaten ödeme yapamayan müşterilerimizin borcu ise, ancak borcun yüzde 30'unun peşin ödenmesi halinde, taksitlere vade farkı uygulanması kaydıyla yapılandırılacaktır. Elektrik borcu bulunan köy içme ve kullanma suyu müşterilerimiz, 30 Ekim 2014 ile 15 Aralık 2014 tarihleri arasında bağlı bulundukları il ve ilçelerindeki DEPSAŞ temsilciliklerine başvurmaları halinde kampanyadan faydalanabilirler. Bu nedenle köy içme suyu müşterilerimizden borcu bulunanları, bu son kampanyadan mutlaka yararlanmaya çağırıyorum." dedi.