1. HABERLER

  2. PETROL

  3. DHL, Houston’da enerji merkezi açtı

DHL, Houston’da enerji merkezi açtı

Enerji Günlüğü - Teksas’ın Houston kentinde bulunan Merkez’de, dünyanın çeşitli yerlerinden uluslararası petrol ve hizmet şirketleri gibi, enerji...

DHL, Houston’da enerji merkezi açtı

Enerji Günlüğü - Teksas’ın Houston kentinde bulunan Merkez’de, dünyanın çeşitli yerlerinden uluslararası petrol ve hizmet şirketleri gibi, enerji sektörünün lider oyuncuları için DHL’in benzersiz hizmet grupları sergileniyor. Ziyaretçiler özel olarak tasarlanan bir sergi alanını rehber eşliğinde gezerek enerji şirketlerinin değer zinciri ve DHL’in sunduğu farklı ürün ve çözümler hakkında bilgi edinebiliyorlar. Enerji Merkezi’nde ayrıca, müşteriye özel çözümlerin geliştirildiği ve sektörle ilgili yeniliklerin açıklandığı alanlarda var. Merkez, DHL’in Almanya’da bulunan, sektöre özgü inovasyon Merkezi’yle de bağlantılı olarak çalışıyor. DHL Sektör Dünya Ticari İlişkiler Başkanı Bill Meahl, “Bu Enerji Merkezi’ni açarak enerji sektörüne olan bağlılığımızı ortaya koyuyoruz. Ayrıca bunu, müşterilerimizle diyalog kurmak, enerjiyle bağlantılı endüstrilerde gelecekte karşılaşılacak güçlüklerin ve fırsatların tartışılması ve tedarik zincirinin gereklilikleri için bir platform olarak da görüyoruz” dedi.

Houston’da tam zamanlı enerji sektörü uzmanlarından oluşan özel bir ekip, DHL’in 450 enerji uzmanından oluşan dünya çapındaki ağı ve inovasyon ekibiyle yakın temas halinde çalışıyor ve enerji şirketlerinin üretkenliklerini ve verimliliklerini artırarak onlara değer kazandıracak çözümler sunuyor. DHL, Müşteri çözümleri ve inovasyon’da Enerji Sektörü Başkanı olan Steve Harley, konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Houston’da petrol ve gaz alanında aktif durumda olan 300’ü aşkın enerji şirketi var. Merkezimizin stratejik olarak enerji sektörünün en canlı noktalarından birinde bulunuyor. Bu nedenle, Enerji Merkezi’miz enerji tedarik zincirleri için hem kanıtlanmış çözümler hem de inovatif araştırmalardan oluşan bütün bir yapı ortaya koyuyor" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler