1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Eaton Teknoloji TIR’ı ile teknoloji günleri tamamlandı

Eaton Teknoloji TIR’ı ile teknoloji günleri tamamlandı

Enerji Günlüğü – İrlanda merkezli enerji yönetim şirketi Eaton'un 17 metre uzunluğundaki iki katlı dev Eaton Teknoloji TIR’ı yedi  ilde gerçekleştirdiği...

Eaton Teknoloji TIR’ı ile teknoloji günleri tamamlandı

Enerji Günlüğü – İrlanda merkezli enerji yönetim şirketi Eaton'un 17 metre uzunluğundaki iki katlı dev Eaton Teknoloji TIR’ı yedi  ilde gerçekleştirdiği  “Mobil Teknoloji Günleri”ni tamamladı.

Türkiye’ye üçüncü kez gelen 17 metre uzunluğundaki iki katlı dev Eaton Teknoloji TIR’ının yedi  ilde gerçekleştirdiği  “Mobil Teknoloji Günleri” başarıyla tamamlandı. Enerji verimliliği çözümleri sunan Eaton “Mobil Teknoloji Günleri” Anadolu Turu etkinliği 11 gün sürdü.  

İstanbul’dan yola çıkan Teknoloji TIR’ı Bursa, Eskişehir, Konya, Antalya, Denizli ve İzmir’de çözüm ortakları ve  sektör ilgilileri ile buluştu. Eaton Elektrik uzmanları tarafından verilen eğitim seminerlerinde enerji verimliliği konusunda sağlanan  çözümler anlatıldı. Esneklik ve sürdürülebilirlik içeriği ile gerçekleştirilen etkinlikte; gayrimenkul, AVM, sanayi, konut, turizm, sağlık, iletişim, organize perakende sektörü gibi pek çok sektörde enerjinin daha verimli, güvenli ve sürdürülebilir kullanımına yönelik  Eaton uygulamaları anlatıldı. 

MEDYA BULUŞMASI GEÇEKLEŞTİRİLDİ

Eaton’ın İstanbul’da gerçekleştirilen basın toplantısında, enerji verimliliği yüksek, tasarruflu, inovatif çözümler anlatıldı. Eaton Teknoloji TIR’ında düzenlenen Basın Toplantısında Eaton Elektrik Orta ve Doğu Avrupa Satış Direktörü Iordan Minca ve Türkiye Ülke Müdürü Yılmaz Özcan  Eaton Elektrik ve Anadolu Turu hakkında bilgi verdi. Iordan Minca’nın açılış konuşması ile başlayan toplantıda Yılmaz Özcan, Eaton Elektrik’in faaliyetleri, inovatif çözümleri, hedefleri, yeni ürünler ve sektöre ilişkin bir sunum yaptı. Basın mensuplarının soruları cevaplandırıldıktan sonra  TIR’ın alt katındaki Ürün ve Sergi  alanı gezdirilerek  yenilikler hakkında bilgi paylaşıldı.

Eaton Elektrik; “Güç dağıtımı ve devre koruma”, “Zorlu ortamlar için çözümler”, “Aydınlatma ve Güvenlik”, “Yedek Güç koruma”, “Kontrol ve otomasyon”, “Yapısal çözümler ve kablolama araçları” ve “Mühendislik hizmetleri”nden oluşan 7 ana teknoloji platformu için çözüm üretiyor. 

Önceki ve Sonraki Haberler