1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Elazığ Teknova OSB’ye elektrik şebekesi yapılacak

Elazığ Teknova OSB’ye elektrik şebekesi yapılacak

Elazığ Teknova OSB’ye YG-AG elektrik şebekesi ve ENH yapımı için ihale yapılacak.

Elazığ Teknova OSB’ye elektrik şebekesi yapılacak

Enerji Günlüğü - Elazığ’daki Teknova OSB’de kurulması planlanan YG-AG elektrik şebekesi ve ENH yapım işleri için ihale yapılacak.  

Elazığ ilindeki Teknova Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti Başkanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi desteği ile Teknova OSB alanına ait yüksek gerilim (YG) ve alçak gerilim (AG) elektrik şebekesi ve enerji nakil hattı (ENH) yapım işlerini, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulüyle ihale edecek.

İhale, 10 Ağustos 2023 günü, saat 10.00’da, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Caddesi, No: 154, 1. Kat, 159 numaralı Toplantı Salonu, Çankaya, Ankara adresinde yapılacak. 

İhale konusu iş için 106.491.000 lira keşif bedeli ve 3.194.730 lira da geçici teminat tutarı belirlendi. İsteklilerin mali yeterlilik evrakını ve iş deneyimi belgelerini ibraz etmesi ve kazandığı takdirde işi 15 Aralık 2024 tarihine kadar tamamlaması gerekecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek.

İhale dokümanı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cadde, No: 154, 1. Kat, 155 numaralı odasında veya Elazığ Teknova Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkanlığı, Cumhuriyet Mahallesi, Korgeneral Hulusi Sayın Caddesi, No: 117, Merkez, Elazığ adresinde görülebilecek ve 1.500 TL karşılığı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 numaralı odadan temin edilebilecek.

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 numaralı Oda, Çankaya, Ankara adresine elden teslim edilmesi veya iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla gönderilmesi gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler