1. HABERLER

  2. DOĞALGAZ

  3. Enerjide Ar-Ge başarılarına ödül

Enerjide Ar-Ge başarılarına ödül

Enerji Günlüğü - BEDAŞ, Kayserigaz, Vangölü EDAŞ, Dicle EDAŞ, Aras EDAŞ, Akdeniz EDAŞ, SEDAŞ ve Enerya, en başarılı Ar-Ge projeleriyle ödül aldı. EPDK...

Enerjide Ar-Ge başarılarına ödül

Enerji Günlüğü - BEDAŞ, Kayserigaz, Vangölü EDAŞ, Dicle EDAŞ, Aras EDAŞ, Akdeniz EDAŞ, SEDAŞ ve Enerya, en başarılı Ar-Ge projeleriyle ödül aldı. 

EPDK koordinatörlüğünde, Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) ve Doğal Gaz Dağıtıcıları Birliği Derneği (GAZBİR) iş birliğiyle bu yıl 3’üncüsü düzenlenen ‘Enerjide Ar-Ge Çalıştayı’, Ankara’da gerçekleştirildi. Üniversite ve teknokentleri, elektrik ve doğalgaz dağıtım şirketleriyle buluşturan etkinlikte bu sene bir ilk olarak Ar-Ge Başarı Ödülleri de sahiplerini buldu. 

Elektrik ve doğalgaz dağıtım sektörlerindeki Ar-Ge projeleri EPDK tarafından değerlendirilerek ödüllendirildi. Şebeke İşletim Kategorisi’nde; elektrik dağıtım sektöründen Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ, doğalgaz dağıtım sektöründen ise Kayserigaz ödüle layık görüldü. Teknik ve Teknik Olmayan Kayıpların Azaltılması ve İş Süreçleri Kategorisi’nde elektrik dağıtım sektöründen Vangölü Elektrik Dağıtım AŞ, Dicle Elektrik Dağıtım AŞ, Aras Elektrik Dağıtım AŞ ile Akdeniz Elektrik Dağıtım AŞ ödül aldı. İletişim Teknolojisi Kategorisi’nde Sakarya Elektrik Dağıtım AŞ, İzleme ve Kontrol Kategorisi’nde ise Enerya Doğalgaz Dağıtım Şirketleri ödülün sahibi oldu. 

Enerji Günlüğü 

 
Önceki ve Sonraki Haberler