1. HABERLER

  2. KARİYER/ATAMA

  3. Enerjisa'da sürdürülebilirlik Ebru Taşçıoğlu'ndan sorulacak

Enerjisa'da sürdürülebilirlik Ebru Taşçıoğlu'ndan sorulacak

Enerjisa Enerji'de yeni kurulan “Sürdürülebilirlik ve Kurumsal Yetkinlikler Bölüm Başkanlığı'na Ebru Taşçıoğlu getirildi. İnsan ve Kültür Bölüm Başkanlığı biriminin başına da Yakıp Aydilek atandı.

Enerjisa'da sürdürülebilirlik Ebru Taşçıoğlu'ndan sorulacak

Enerji Günlüğü - Enerjisa Enerji'de yeni kurulan “Sürdürülebilirlik ve Kurumsal Yetkinlikler Bölüm Başkanlığı'na Ebru Taşçıoğlu getirildi. İnsan ve Kültür Bölüm Başkanlığı biriminin başına da Yakıp Aydilek atandı. 

Sabancı Holding ve E.ON ortaklığında elektrik dağıtım ve satış sektöründe faaliyet gösteren Enerjisa Enerji’nin üst yönetiminde iki yeni pozisyon oluşturuldu. “Sürdürülebilirlik ve Kurumsal Yetkinlikler Bölüm Başkanlığı” ve “İnsan ve Kültür Bölüm Başkanlığı” adı verilen makamlara yeni atamalar gerçekleştirildi.  

Sürdürülebilirlik ve Kurumsal Yetkinlikler Bölüm Başkanı pozisyonuna daha önce Enerjisa Dağıtım Şirketleri İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü görevinde bulunan Ebru Taşcıoğlu atandı. Taşçıoğlu, Kurumsal Sürdürülebilirlik, Müşteri Odaklılık, İş Sağlığı & Güvenliği ve İletişim alanlarında stratejik ve bütüncül bir yaklaşım sağlamak, tüm paydaşlarına sürdürülebilir maksimum değer yaratmak ve bu doğrultuda etkin iletişim için çalışmalar yapacak.  

yakup-aydilek-enerjisa.jpgİNSAN VE KÜLTÜR BÖLÜMÜ BAŞKANI YAKUP AYDİLEK

İnsan ve Kültür Bölüm Başkanı pozisyonuna ise 2010 yılından beri Enerjisa Enerji satış şirketlerinde Operasyon, Kanal Yönetimi ve Regülasyon alanlarında üst düzey yöneticilik görevlerini üstlenen Yakup Aydilek atandı. İnsan ve Kültür Bölüm Başkanlığı, geleceğin iş yapış modellerine ve yeni nesil uygulamalara uyum sağlayacak kültürel yapıyı geliştirmek için çalışacak

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler