1. HABERLER

  2. DOĞALGAZ

  3. ENERYA’nın finansman çözümüne ödül

ENERYA’nın finansman çözümüne ödül

Enerji Günlüğü - Enerya, ilçelere doğalgaz götürme pprojeleri için yaptığı finansman sözleşmesiyle Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyi Sürdürülebilirlik...

ENERYA’nın finansman çözümüne ödül

Enerji Günlüğü - Enerya, ilçelere doğalgaz götürme pprojeleri için yaptığı finansman sözleşmesiyle Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyi Sürdürülebilirlik Anlaşması” ödülüne layık görüldü.  

STFA Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen enerji oyuncularından Enerya, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinin en saygın finans yayınlarından EMEA Finance Dergisi tarafından 6-7 Haziran 2018 tarihlerinde İngiltere’de düzenlenen EMEA Finance Project Awards 2017 töreninden ödülle döndü. 

Enerya, genişleme bölgelerinde gerçekleştirdiği projeler için yaptığı finansman sözleşmesiyle “Orta ve Doğu Avrupa’nın En İyi Sürdürülebilirlik Anlaşması” ödülünü kazandı. Enerya adına ödülü Mali İşler Direktörü Elif Usluer ve Kurumsal Finans Müdürü Uluç Şener aldı. 

Enerya Mali İşler Direktörü Elif Usluer, “Bu proje kapsamında 8 şehirde 18 ilçenin doğal gaz şebeke yatırımlarını gerçekleştirdik. Bu proje aynı zamanda Türkiye’de doğal gazın yaygınlaştırılması hedefleri paralelinde gerçekleştirilmektedir. Yatırımlarımız 2018 ve sonrasındaki yıllarda aynı hızla devam edecektir” dedi. 

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler