1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Eşarj istasyonları CarrefourSA marketlerinde

Eşarj istasyonları CarrefourSA marketlerinde

İstanbul’da yer alan üç CarrefourSA marketinin otopark alanına şarj istasyonu yerleştirildi.

Eşarj istasyonları CarrefourSA marketlerinde

Enerji Günlüğü - İstanbul’da yer alan üç CarrefourSA marketinin otopark alanına şarj istasyonu yerleştirildi.

Sabancı Holding’in iki büyük markası Enerjisa Enerji ve CarrefourSA müşterilerine kesintisiz ve hızlı çözümler sunmak amacıyla işbirliğine gitti. Türkiye’nin elektrikli şarj istasyonu ağı olan Eşarj ile CarrefourSA, sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda Eşarj istasyonu kurulması için iş birliği yaptı. İş birliği kapsamında İstanbul’da yer alan üç CarrefourSA marketinin otopark alanına şarj istasyonu yerleştirildi. İstinye CarrefourSA Hiper, Anadolu Hisarı CarrefourSA Gurme ve Zekeriyaköy CarrefourSA Gurme marketlerinin otopark alanında yer alan ve halka açık olan şarj istasyonları, CarrefourSA müşterilerinin şarjlanma ihtiyaçlarını kolaylaştıracak. CarrefourSA marketlerinin otopark alanına kurulan yeni şarj istasyonları AC 22 kVA tek çıkışlı özelliklerini taşıyor. 

“YENİLİKÇİ VE ÇEVRE ODAKLI HAREKET ETMEYİ AMAÇLIYORUZ

Eşarj Yönetim Kurulu Başkanı ve Enerjisa Enerji CEO’su Murat Pınar; “Eylül ayında lansmanını yaptığımız ‘’İşimin Enerjisi’’ çatısı altında sürdürülebilirlik ve teknoloji odaklı ürünler sunuyoruz. Eşarj ile beraber emobilite konusu da ürün portföyümüzün en önemli parçalarından birisi. Enerjisa Enerji olarak biz de bu noktada sorumluluk alarak hayatımızın vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olan elektrik hizmeti sunarken toplum için uzun vadeli değer yaratmayı, yenilikçi ve çevre odaklı hareket etmeyi amaçlıyoruz” dedi.

“DOĞA İÇİN DOĞRUSUNU YAPMAK İSTİYORUZ”

CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu ise “Yeni neslin Sabancısı vizyonuyla doğayı koruyacak ve çevresel etkileri en aza indirgeyecek doğru adımları atmaya özen gösteriyoruz. Bugün birçok müşterimizin elektrikli araçları tercih ettiğini gözlemliyoruz. Müşterilerimiz gibi biz de doğa için doğrusunu yapmak istiyoruz. Bu doğrultuda yeni nesil araçların kullanılmasını destekliyor, otoparklarımıza şarj istasyonları kuruyoruz. Şu an için toplam 3 olan Eşarj istasyonlarının sayısını ilerleyen dönemde arttıracağız. CarrefourSA olarak sürdürülebilir geleceğe olan inancımızla doğru adımları atmaya devam edip müşterilerimizin doğaya karşı olan duyarlılıklarına katkı sağlamayı sürdüreceğiz” dedi.

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler