1. HABERLER

  2. KÖMÜR

  3. Eti Maden enerji nakil hattı yer altına alım hizmeti alacak

Eti Maden enerji nakil hattı yer altına alım hizmeti alacak

Enerji Günlüğü - Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Enerji ve Otomasyon Dairesi Başkanlığıenerji nakil hattının yer altına alınması hizmeti...

Eti Maden enerji nakil hattı yer altına alım hizmeti alacak

Enerji Günlüğü - Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Enerji ve Otomasyon Dairesi Başkanlığıenerji nakil hattının yer altına alınması hizmeti alacak.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Enerji ve Otomasyon Dairesi Başkanlığı 1 set gölet çevre ve çeşitli mekanların aydınlatılması işiiçin açık ihale usulü ile ihale açtı. İhale Resmi Gazete’de yayımlandı.

İHALE TARİHİ 18 NİSAN

İhale,20 Mayıs 2014 günü Saat: 10.00’de Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğünde yapılacak.

Teklifler ihale tarih ve saatine kadar Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Gelen Evrak Servisine elden teslim edilebileceği gibi iadeli-taahhütlü olarak posta ile de gönderilebilecek.

İHALE DÖKÜMANI

İhale Dokümanı mesai gün ve saatleri içerisinde Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Enerji ve Otomasyon Dairesi Başkanlığı 18. Kat. 1808 Nolu Oda, Ayvalı Mah. Halil Sezai Erkut Cad. Afra Sok. No:1/A 06010 Etlik-Keçiören/ANKARA Tel: 0312 294 23 98;www.etimaden.gov.tradreslerinden 100 TL karşılığı satın alınabilecek. Posta yoluyla ihale dokümanı alınamayacak.

Önceki ve Sonraki Haberler