1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. EÜAŞ 32 ton madeni yağ satın alacak

EÜAŞ 32 ton madeni yağ satın alacak

Enerji Günlüğü – EÜAŞ, 32 ton madeni yağ satın almak üzere ihale yapacak. Elektrik Üretim Anonim Şirketi (EÜAŞ), 9 farklı nitelikte toplam 32.040...

EÜAŞ 32 ton madeni yağ satın alacak

Enerji Günlüğü – EÜAŞ, 32 ton madeni yağ satın almak üzere ihale yapacak. 

Elektrik Üretim Anonim Şirketi (EÜAŞ), 9 farklı nitelikte toplam 32.040 kilogram madeni yağın satın alımı için, açık ihale usulüyle ihale yapacak.  

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Maden İşletmeleri Daire Başkanlığı, Afşin-Elbistan Linyitleri (AEL) İşletme Müdürlüğü’nün ihtiyacı için yapılacak olan ihale, 23 Kasım 2018 günü, saat 14.00’te, AEL İşletme Müdürlüğü, İhale Salonu’nda olacak. 

İhale evrakı AEL İşletmesi Müdürlüğü, Satınalma Şube Müdürlüğü’nde ücretsiz görülebilecek ve EÜAŞ Afşin-Elbistan Linyitleri İşletme Müdürlüğü, Afşin, Kahrmanmaraş adresinden, bankaya yatırılacak olan 150 TL karşılığında temin edilebilecek. 

Tekliflerin ihale günü, ihale saatine kadar AEL İşletme Müdürlüğü, Genel Muhaberatına verilebilecek veya iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek. 

İhale konusu madeni yağlar, teknik şartnamede belirtilen tarihte, AEL İşletme Müdürlüğü Merkez Ambarı’na teslim edilecek. 

İsteklilerin iş deneyim belgesi, teklif edecekleri madeni yağların markası, ismi ve teknik özelliklerini gösteren listeyi teklifleri ile birlikte sunacaklar. Bu listede teklif edilen her yağın teknik özellikleri ayrı ayrı belirtilmiş olacak. 

İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.

Önceki ve Sonraki Haberler