1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Garanti’nin finansman sağladığı üç enerji projesine ödül 

Garanti’nin finansman sağladığı üç enerji projesine ödül 

Dünyanın önde gelen Proje ve Altyapı Finansmanı dergilerinden IJ Global, Garanti BBVA’nın finansman sağladığı üç projeyi ödüle layık gördü.

Garanti’nin finansman sağladığı üç enerji projesine ödül 

Enerji Günlüğü - Dünyanın önde gelen Proje ve Altyapı Finansmanı dergilerinden IJ Global, Garanti BBVA’nın finansman sağladığı üç projeyi ödüle layık gördü. Bankanın finansmanında yer aldığı Star Rafineri projesi, Avrupa’da Yılın Petrol ve Gaz Projesi kategorisinde, 853 MW Kapasiteli İç Anadolu Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali projesi, Avrupa’da Yılın En İyi Enerji Yeniden Yapılandırma Projesi kategorisinde ve Kalyon – YEKA Karapınar Güneş Enerjisi Santrali Projesi ise Yılın İhracat Finansmanı Anlaşması kategorisinde ödül kazandı.

Ödüllerle ilgili bilgi veren Garanti BBVA Yatırım Bankacılığı ve Finansman Direktörü Emre Hatem, “Garanti BBVA olarak, ülkemizin önemli projelerine finansman sağlamayı önceliklerimiz arasında görüyoruz. Enerji, yeniden yapılandırma ve altyapı gibi liderliğini üstlendiğimiz veya parçası olduğumuz proje finansmanı işlemleriyle dünyanın önde gelen proje ve altyapı finansmanı dergilerinden olan IJ Global’den 3 farklı kategoride ödül almaktan mutluyuz. Bu yıl ayrıca Türkiye’den en çok ödül alan banka olma başarısını göstermekten de gurur duyuyoruz” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler