1. HABERLER

  2. DOĞALGAZ

  3. GAZDAŞ’a uluslararası mükemmellik ödülü

GAZDAŞ’a uluslararası mükemmellik ödülü

Enerji Günlüğü - Zorlu Enerji Grubu şirketlerinden GAZDAŞ, Uluslararası Mükemmellik ve Liderlik Ödülü’ne layık görüldü.Trakya ve Gaziantep bölgelerindeki...

GAZDAŞ’a uluslararası mükemmellik ödülü

Enerji Günlüğü - Zorlu Enerji Grubu şirketlerinden GAZDAŞ, Uluslararası Mükemmellik ve Liderlik Ödülü’ne layık görüldü.

Trakya ve Gaziantep bölgelerindeki dağıtım faaliyetlerini yürüten Zorlu Enerji Grubu şirketlerinden GAZDAŞ, uluslararası bir ödül kazandı. Şirket, The Global Trade Leaders' Club tarafından “Uluslararası Mükemmellik ve Liderlik Ödülü”ne (International Award For Excellence&Leadership) layık görüldü.

The Global Trade Leaders' Club tarafından bu yıl 12'ncisi düzenlenen ödül törenine GAZDAŞ adına; GAZDAŞ Trakya Bölge Müdürü Tanju Koçak ve GAZDAŞ Kıdemli Yönetici Erdem Çakır katıldı. İspanya’nın başkenti Madrid’de düzenlenen törende, global ticaretin liderleri arasında yer alan çok sayıda şirket temsilcisi de yer aldı.

Zorlu Enerji Grubu Başkanı Sinan Ak konuya ilişkin değerlendirmesinde, “Bir Zorlu Enerji Grubu şirketi GAZDAŞ ile 2006 yılında üstlendiğimiz Gaziantep ve Trakya bölgelerinin doğal gaz dağıtım hizmetiyle vatandaşlarımızı temiz, güvenli ve ekonomik yakıt olan doğal gaz ile buluşturmaya devam ediyoruz. 10 yılı aşkın sürede 800 milyon TL yatırımla 6000 km’lik bir doğal gaz hattı oluşturarak 6 binden fazla aboneye hizmet sunar hale geldik. Kazandığımız bu ödülle hizmet kalitemizdeki mükemmeliyetçi anlayışımız ve sektörümüzde ortaya koyduğumuz liderlik vizyonu uluslararası alanda da tescil edilmiş oldu. Böylesine anlamlı ve değerli bir ödüle layık görüldüğümüz için mutlu ve gururluyuz” dedi.

95 ülkede, hizmet sektöründe faaliyet gösteren 7500 şirketin üye olduğu Global Trade Leaders Club, dünyanın önde gelen şirketlerini bir araya getirerek tüketicilere daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve hizmetler sunulmasına katkı sağlıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler