1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Gediz Elektrik müşterilerine ödeme kolaylığı

Gediz Elektrik müşterilerine ödeme kolaylığı

Enerji Günlüğü - Gediz Elektrik ve Denizbank arasında ödeme kolaylığına ilişkin protokol imzalandı.DenizBank ile Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş.,...

Gediz Elektrik müşterilerine ödeme kolaylığı

Enerji Günlüğü - Gediz Elektrik ve Denizbank arasında ödeme kolaylığına ilişkin protokol imzalandı.

DenizBank ile Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş., 20 Ağustos 2014 tarihinde düzenledikleri basın toplantısında işbirliği protokolü imzaladı. Bu işbirliği çerçevesinde, Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş.’den tarımsal faaliyet kapsamında elektrik enerjisi tedarik eden Tarımsal Sulama Müşterileri, elektrik fatura bedellerini Üretici Kart ile 6 aya varan vadelerle ödeme imkanına sahip olacak.

İmzalanan protokole göre, Gediz Elektrik tarımsal sulama müşterisi çiftçiler DenizBank’ın Tarım Bankacılığı alanında sunduğu avantajlardan yararlanabilecek.

İşbirliğinin İzmir ve Manisa Tarımsal Sulama Müşterileri için önemli bir fırsat olduğunu belirten Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürü Mustafa Demir yaptığı değerlendirmede, “Bölgemizde yaygın olarak sulu tarım yapılması ve bu suyu tarlalarına ulaştırana kadar harcanan enerjinin çiftçi maliyetini arttıran bir unsur olması sebebiyle, çiftçilerimizin zor günlerinde yanında yer alarak onlara destek olabilmek adına ve elektrik fatura ödemelerinde kolaylık sağlamak amacıyla DenizBank işbirliği ile bu projeyi geliştirdik. Tüm Gediz Elektrik Müşteri İlişkileri Merkezlerine POS cihazlarının kurulumu yapılmış olup üretici kart sahipleri elektrik fatura ödemelerini 6 aya kadar varan vadeler halinde yapabilmektedir.“ dedi.

İmzalanan protokole ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan ise, Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. ile önemli bir işbirliği yaptıklarını ve üreticilere sağladıkları avantajların artmasından mutluluk duyduklarını belirtti.

 

Önceki ve Sonraki Haberler