1. HABERLER

  2. SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

  3. Geri Dönüşüm Ödülleri 2021’e başvurular başladı

Geri Dönüşüm Ödülleri 2021’e başvurular başladı

“Azalt – Kullan - Yeniden Dönüştür” temasıyla gerçekleşecek Geri Dönüşüm Ödülleri için başvurular başladı. Yarışmaya son başvuru tarihi 7 Kasım 2021 olarak belirlendi.

Geri Dönüşüm Ödülleri 2021’e başvurular başladı

Enerji Günlüğü - “Azalt – Kullan - Yeniden Dönüştür” temasıyla gerçekleşecek Geri Dönüşüm Ödülleri için başvurular başladı. Yarışmaya son başvuru tarihi 7 Kasım 2021 olarak belirlendi.

Dünya Eko Grubu bünyesinde yayınlanan İyilik & Sağlık Olsun Dergisi tarafından düzenlenen Geri Dönüşüm Ödülleri 2021 için başvurular başladı. Ödüller her yıl, sürdürülebilir bir yaşam için  geri dönüşüm odağında değer yaratan projeleri ve çalışmaları ödüllendirmek ve örnek göstermek amacıyla veriliyor. İnovasyon, Ar-Ge, Tasarım, Sosyal Girişim, Kültür-Sanat, Bireysel Girişim, Üniversite, STK ve Yükselen Yıldız olmak üzere 9 kategoride verilecek ödüller, 7 Aralık 2021’de Pera Palace Hotel’de gerçekleşecek törende sahibini bulacak.

Geri Dönüşüm Ödülleri 2021'e başvurular https://www.iyiliksaglikolsun.com/geridonusumodulformu adresi üzerinden online olarak yapılabilecek. Yarışmaya son başvuru tarihi ise 7 Kasım 2021.

Geri Dönüşüm Ödülleri 2021 jürisinde yer alan isimler ise şöyle: Buğday Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Leyla Aslan, Marjinal Porter Novelli Yönetim Kurulu Başkanı Asuman Bayrak, Sivil Toplum Gönüllüsü İbrahim Betil, Adım Adım Platformu kurucusu ve Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Itır Erhart, ÇEVKO Vakfı Genel Sekreteri Mete İmer, Doğa ve Çevre Programları Yapımcısı Güven İslamoğlu, Boğaziçi Üniversitesi İklim Değişikliği ve Politikaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. M. Levent Kurnaz, Etki Yatırımı Danışma Kurulu Başkanı Şafak Müderrisgil, Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürü Prof. Dr. Şule Orman, UNDP Türkiye İklim Değişikliği ve Çevre Portföy Yöneticisi Nuri Özbağdatlı, Çevre TV Kurucu Ortağı ve peyzaj mimarı Dinçer Sivri, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin.

Gerçekleşecek ödül töreninde modacı Müesser Kurt, mini bir defile sahneye koyarken, ünlü tasarımcıların geri dönüşüm ürünleri de etkinlik alanında sergilenecek.

 

Önceki ve Sonraki Haberler