1. HABERLER

  2. PETROL

  3. GO mobil uygulamasını tanıttı

GO mobil uygulamasını tanıttı

Enerji Günlüğü - İpragaz'ın akaryakıt dağıtım markası GO, GO CARD’ı GO mobil uygulaması ile dijital platforma da taşıdı. İpragaz'ın akaryakıt...

GO mobil uygulamasını tanıttı

Enerji Günlüğü - İpragaz'ın akaryakıt dağıtım markası GO, GO CARD’ı GO mobil uygulaması ile dijital platforma da taşıdı. 

İpragaz'ın akaryakıt dağıtım markası GO, “Enerjide Dijital Devrim” temasıyla başlayan Petroleum İstanbul’da, GO mobil uygulamasını tanıttı. GO standında yer alan Mobil 1TM’in Formula 1 aracında VR gözlük teknolojisi de sergilendi.

GO’nun, İpragaz’ın Türkiye’de enerjinin LPG, doğalgaz, akaryakıt ve elektrik olmak üzere 4 temel segmentinde; tek çatı altında hizmet sunabilen bir enerji şirketine dönüşmesindeki son halka olduğunu vurgulayan İpragaz CEO’su Eyüp Aratay, “Gelecek düşünülerek kurgulanmış kompleks bir alt yapıya sahip GO CARD’ı arka planda çok fazla kampanya mekanizması barındıran ve her türlü sürece uyum sağlayabilecek bir yapıda hayata geçirdik. GO CARD kullanıcı sayısı ve aktif kullanım oranlarıyla sektör ortalamalarının üzerine çıktı ve kullanıcı sayımız, açılan her istasyonla birlikte daha da artıyor. Zengin kampanya çeşitliliği ile müşterilerine önemli avantajlar sağlayan GO CARD’ı Petroleum İstanbul’da ilk kez tanıttığımız GO mobil uygulaması ile daha da kullanışlı hale getiriyoruz. Her daim yeni ve dinamik bir marka olacağına söz verdiğimiz GO, teknolojik tüm gelişmeleri yakından takip edip müşterilerine en uygun şekilde sunmaya devam ediyor” dedi.

GÖZLÜK TEKNOLOJİSİYLE YARIŞ HEYECANI

Türkiye genelindeki tüm Yeni Nesil GO İstasyonları’nda bulunan, dünyanın önde gelen tam sentetik motor yağı Mobil 1TM de, Petroleum İstanbul 2019'da GO standında yerini aldı. Türkiye’nin yenilikçi ve dinamik markası GO ile motor yağlarının köklü ve uzman kuruluşu Mobil 1TM, işbirliklerindeki başarıyı, bu önemli sektör platformuna da taşıdı. Katılımcılar tarafından yoğun ilgi gören GO standını ziyaret edenler, Mobil 1 TM’in Formula 1 aracında VR gözlük teknolojisi ile yarış heyecanını da deneyimledi.

Önceki ve Sonraki Haberler