1. HABERLER

  2. YENİLENEBİLİR

  3. GÜNEŞ

  4. Güneş santrallerinde ekipman seçimi neden önemli?

Güneş santrallerinde ekipman seçimi neden önemli?

Güneş enerji santrallerinde ekipman seçiminin önemi, sektörün aktörleri tarafından tartışılıyor. 

Güneş santrallerinde ekipman seçimi neden önemli?

Enerji Günlüğü - Güneş enerji santrallerinde ekipman seçiminin önemi, sektörün aktörleri tarafından tartışılıyor. GTC Enerji, CW Enerji ve ISTRICH yetkililerinin konuşacağı bu akşamki GÜNEŞLİ SOHBETLER etkinliği saat 21:00'de Enerji Günlüğü'nün tüm sosyal medya hesaplarından yayınlanacak. 

Enerji Günlüğü, Türkiye’de güneş enerjisi yatırımlarının durumu ile sektördeki oyuncuların beklenti ve önerilerinin ele alınacağı bir çevrimiçi (Online) toplantılar serisine başlıyor. GÜNEŞLİ SOHBETLER adı altındaki toplantılardan ilki bugün saat 21:00’de gerçekleştirilecek. 

Enerji Günlüğü Genel Yayın Yönetmeni ve DÜNYA Gazetesi Enerji Editörü Mehmet Kara’nın yöneteceği bugünkü oturumda “Güneş enerji santrallerinde ekipman seçiminin önemi” konuşulacak. Toplantıda yerli güneş hücresi ve paneli üreten GTC Güneş Enerji Sanayi ve Ticaret AŞ’nin CEO’su Ayşe Çiğdem Besen, Türkiye’nin önde gelen güneş paneli üreticilerinden CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan ve ISTRICH Genel Müdürü Kutay Kaleli konuşacaklar. 

GÜNEŞLİ SOHBETLER, GES’lerde ekipman seçiminin önemi toplantısı, eşzamanlı olarak Enerji Günlüğü’nün tüm sosyal medya mecralarından izlenebilecek. İzleyiciler sosyal medya hesapları üzerinden konuşmacılara sorular yöneltebilecek. 

Toplantının izlenebileceği hesaplardan bazılarının linkleri şöyle: 

https://www.youtube.com/c/EnerjiGunluguEnerjiHaberleri

https://www.facebook.com/enerjigunlugu/

https://www.twitter.com/enerjigunlugu 

İlgili Haberler