1. HABERLER

  2. KÖMÜR

  3. Güney Ege Linyit 17 işçi alacak

Güney Ege Linyit 17 işçi alacak

Enerji Günlüğü - YEAŞ - Güney Ege Linyitleri İşletmesi Müessesesi Müdürlüğü 10 Ay süre ile 17 kişilik Personelalımı için açtığı ihalesini...

Güney Ege Linyit 17 işçi alacak

Enerji Günlüğü - YEAŞ - Güney Ege Linyitleri İşletmesi Müessesesi Müdürlüğü 10 Ay süre ile 17 kişilik Personelalımı için açtığı ihalesini Resmi Gazete’de ilan etti.

YEAŞ - Güney Ege Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü YEAŞ-Güney Ege Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü Eskihisar, Tınaz, Bağyaka ve Salihpaşalar açık Ocakları, Sosyal site ve İşletmemiz atölyeleri Yatağan/MUĞLA adresinde 10 aylığına isdihdam edilmek üzere 17 kişilik Personel Çalıştırılması Hizmet Alımı işi (1 Formen 16 Yağcı) açık ihale usulü ile ihale edileceğini duyurdu.

İhale, 11 Mart 2014 tarihinde saat 14.00’da YEAŞ-Güney Ege Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü İhale Toplantı Salonu Yatağan/MUĞLA adresinde yapılacak.

SON TEKLİF VERME TARİHİ 11 MART

İhale teklifleri, ihale tarih ve saatine kadar, Güney Ege Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü Genel Muhaberat Servisine verilebileceği gibi, iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek.

İhale dokümanı, Güney Ege Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü Satınalma Şube Müdürlüğü Yatağan – Milas karayolu 8 Km. Yatağan/MUĞLA adresinde görülebilecek. İhale dokümanlarının şartnameleri 100,00 TL, karşılığında aynı adreslerden temin edilebilecek.

İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.