1. HABERLER

  2. YENİLENEBİLİR

  3. GÜNEŞ

  4. Intersolar, kapılarını yeniden açıyor

Intersolar, kapılarını yeniden açıyor

Güneş enerjisi konusunda dünyanın önde gelen fuarlarından Intersolar, Ekim ayında yeniden kapılarını açıp, firmaların ziyaretçilerle buluşmasını sağlayacak. Fuar, Covid-19 Pandemisi nedeniyle 2 yıldır düzenlenemiyordu.

Intersolar, kapılarını yeniden açıyor


Enerji Günlüğü - Güneş enerjisi konusunda dünyanın önde gelen fuarlarından Intersolar, Ekim ayında yeniden kapılarını açıp, firmaların ziyaretçilerle buluşmasını sağlayacak. Fuar, Covid-19 Pandemisi nedeniyle 2 yıldır düzenlenemiyordu.

Güneş enerjisi teknolojisinin en önemli fuarlarıdan biri sayılan Intersolar Europe Restart 2021, Almanya’nın Münih kentinden 6-8 Ekim tarihleri arasında kapılarını açıyor. Messe München fuar merkezinde The Smarter E Europe Restart 2021 kapsamında 3 farklı sergiyle birlikte düzenlenen Intersolar’da çok sayıda yeni ürün ve hizmet görücüye çıkacak. Fuar için ziyaretçi biletleri internet üzerinden alınabiliyor.

Fuarın açılışıyla ilgili yapılan açıklamada dünyayı sarsan Covid-19 pandemisi sırasında pek çok iş kolunun sıkıntı yaşadığı, enerji sektörünün ise gelişme hızının tam tersine arttığına dikkat çekildi. Fotovoltaik ve depolama sistemlerinin adeta patlama yaşadığı anlatılan bültende, elektrikli araçlar ve şarj istasyonları ile hidrojen enerjisinin de hızla popülerlik kazandığı belirtildi.

Önceki ve Sonraki Haberler