1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. İstanbul’da 5 kamu binasında verimlilik projesi

İstanbul’da 5 kamu binasında verimlilik projesi

Çevre Bakanlığı İstanbul’daki 5 kamu binasında verimlilik projesi uygulama işini, KABEV Projesi kapsamında ihale edecek. 

İstanbul’da 5 kamu binasında verimlilik projesi

Enerji Günlüğü - Çevre Bakanlığı İstanbul’daki 5 kamu binasında verimlilik projesi uygulama işini, KABEV Projesi kapsamında ihale edecek. 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Yapı İşleri Genel Müdürlüğü, Kamu Binalarında Enerji Verimliliği (KABEV) Projesi kapsamında İstanbul’da bulunan Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Başakşehir Devlet Hastanesi, Dr. Necmi Ayanoğlu Silivri Devlet Hastanesi ve Esenyurt Devlet Hasatesi binalarının enerji verimliliği tadilatı proje ve uygulama işlerini; Dünya Bankası satın alma esas ve usulleri doğrultusunda, ulusal rekabetçi ihale yöntemi ve kapalı zarf usulüyle ihale edecek. 

Teklif Sahipleri ihtiyaç duydukları ilave bilgileri ve ihale dokümanlarını Yapı İşleri Genel Müdürlüğü (YİGM), Dış Kaynaklı Yatırımlar Daire Başkanlığı, Mustafa Kemal Mahallesi, Eskişehir Devlet Yolu (Dumlupınar Bulvarı), 9. km., No: 278, Çankaya, Ankara adresinde inceleyebilecekler. 

Teklif Sahipleri elektronik ortamda Türkçe olarak hazırlanan ihale dokümanlarını, aynı adrese yazılı veya e-posta ile başvurarak ve bankaya yatırılacak geri ödemesiz 500 TL ödeyerek temin edebilecekler. 

Tekliflerin en geç 31 Mart 2021 günü saat 15.00’e kadar; Yapı İşleri Genel Müdürlüğü (YİGM), Dış Kaynaklı Yatırımlar Daire Başkanlığı, Mustafa Kemal Mahallesi, Eskişehir Devlet Yolu (Dumlupınar Bulvarı), 9. km., No: 278, Çankaya, Ankara adresine teslim edilmesi gerekiyor. Elektronik tekliflere izin verilmeyecek. Teklif sahiplerinin, asgari 2.000.000 TL tutarında ve en az 150 gün geçerli olacak şekilde, geçici teminat mektubu sunmaları gerekecek. 

Teklifler Yapı İşleri Genel Müdürlüğü’nün adresinde Teklif Sahibi temsilcilerinin ve katılmak isteyebilecek başka tarafların huzurunda, 31 Mart 2021 tarihinde saat 15.10’da açılacak. 

Önceki ve Sonraki Haberler