1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. İTÜ 6 jeneratör alacak

İTÜ 6 jeneratör alacak

Enerji Günlüğü - İstanbul Teknik Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı 6 adet jeneratör satın alacak. Devlet Malzeme Ofisi Genel...

İTÜ 6 jeneratör alacak

Enerji Günlüğü - İstanbul Teknik Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı 6 adet jeneratör satın alacak. 

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü, İstanbul Teknik Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı ihtiyacı 6 adet jeneratörü teknik şartnamesine uygun olarak açık teklif usulü ile iç piyasadan satın alınacağını duyurdu. 

İstekliler, ihale dokümanlarını DMO Genel Müdürlüğü III Nolu Satınalma Daire Başkanlığında ve DMO internet sitesinde görebilecekler ve 130 lira karşılığında satın alabilecekler. 

Teklif mektupları iç içe konulmuş iki zarf halinde olacak. İÇ ZARFTA YALNIZ TEKLİF EDİLEN FİYATIN YAZILI OLDUĞU TEKLİF MEKTUBU, dış zarfta ise iç zarfla birlikte, teknik şartname, Ofis Ticari şartnamesi ve ihale ek şartlar listesinin aynen kabul edildiğini belirten yazılı taahhütname ve ticari şartnamenin 2. maddesinde yazılı belgeler ile ihale ek şartlar listesinde belirtilen belgeler bulunacak.

Teklifler, 27.09.2016 günü, saat 12.00’ye kadar DMO Genel Müdürlüğü III Nolu Satınalma Daire Başkanlığında bulundurulacak.

Etiketler : , , ,
Önceki ve Sonraki Haberler