1. HABERLER

  2. DOĞALGAZ

  3. İzmir Ulucak, doğal gaza kavuştu

İzmir Ulucak, doğal gaza kavuştu

İzmir Doğal Gaz (İZMİRGAZ), İzmir’in Kemalpaşa ilçesine bağlı Ulucak beldesine doğal gaz vermeye başladı.

İzmir Ulucak, doğal gaza kavuştu

Enerji Günlüğü – İzmir Doğal Gaz (İZMİRGAZ), İzmir’in Kemalpaşa ilçesine bağlı Ulucak beldesine doğal gaz vermeye başladı.

İZMİRGAZ’dan yapılan açıklamaya göre doğal gaz altyapı genişletme çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda İzmir’in Kemalpaşa ilçesinin Ulucak bölgesine doğal gaz verildi. 2020 yılı yatırım programı kapsamında altyapı çalışmalarının başlatıldığı Ulucak’a 8 Ocak 2021 tarihi itibariyle gaz arzı sağlandı.

İzmir Doğal Gaz Genel Müdür Yardımcısı Zülküf Turhan, çalışmaların tamamlandığı cadde ve sokaklara gerekli test çalışmalarının ardından gaz verildiğini belirtti. Turhan, Ulucaklıların, İzmir Doğal Gaz abone merkezlerinde abonelik sözleşmesi yaparak doğal gazı ısınma, sıcak su ve ocakta birlikte ya da ayrı ayrı kullanabileceklerini belirtti. Gaz verilen sokakların takibi www.izmirgaz.com.tr kurumsal web sitesinden yapılabiliyor.

ÜÇ MAHALLEDE ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI

2005 yılından bu yana İzmir ve ilçelerinde doğal gazı yaygınlaştırma çalışmalarının aralıksız olarak sürdürüldüğünü belirten İZMİRGAZ Genel Müdür Yardımcısı Zülküf Turhan, “Günümüz itibariyle lisans sınırlarımız içerisinde bulunan 26 ilçenin tamamını doğal gazla buluşturmuş bulunmaktayız. Vatandaşlarımızın kullanımına sunduğumuz doğal gazın altyapısını genişletme çalışmalarımız ise tüm hızı ile devam etmektedir. Bu anlamda Kemalpaşa ilçemizin Ulucak bölgesinde üç mahallede sürdürdüğümüz altyapı çalışmalarımızı tamamlayarak doğal gazı bölge sakinlerimizin kullanımına sunmuş bulunmaktayız” dedi

DOĞAL GAZ ABONELİĞİ İÇİN İSTENEN BELGELER

İZMİRGAZ, doğal gaz bonelik sözleşmesi aşamasında şu belgeleri talep ediyor: Kiracı ise kira kontratı veya ikametgâh belgesi ya da elektrik su faturalarından herhangi biri, nüfus cüzdanı fotokopisi, abone hesap numarası. Eğer sözleşme yapacak kişi tapu sahibi ise ikametgâh belgesi ya da elektrik su faturasından herhangi biri, nüfus cüzdanı fotokopisi, abone hesap numarası. Sözleşme bedelleri İzmir Doğal Gaz kurumsal web sitesinden öğrenilebiliyor. Ayrıntılı bilgiye 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 222 3335 No.lu İzmir Doğal Gaz Çağrı Merkezi aracılığıyla ulaşılabiliyor.

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler