1. HABERLER

  2. SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

  3. İZODER'e yeni Genel Sekreter: Timur Diz

İZODER'e yeni Genel Sekreter: Timur Diz

Enerji Günlüğü - Türkiye yalıtım sektörünün çatı örgütü İZODER’in Genel Sekreterliği’ne Timur Diz getirildi. Yalıtım konusunda kamuoyunu...

İZODER'e yeni Genel Sekreter: Timur Diz

Enerji Günlüğü - Türkiye yalıtım sektörünün çatı örgütü İZODER’in Genel Sekreterliği’ne Timur Diz getirildi. 

Yalıtım konusunda kamuoyunu ve sektörü bilinçlendirmeyi amaç edinen Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği’nde (İZODER) Genel Sekreterlik görevine yeni bir isim atandı. Yalıtım sektörünün gelişiminde daha etkin rol üstlenme hedefiyle yeniden yapılanan İZODER, Yönetim Kurulu Kararıyla dernek bünyesinde uzun yıllar görev yapan Timur Diz’i Genel Sekreterlik görevine getirdi. 

İZODER’in bir kuruluşu olan TEBAR AŞ’nin de Genel Müdürlüğü’nü yürüten Timur Diz, 1 Eylül 2018 itibarıyla İZODER Genel Sekreteri olarak görev yapmaya başladı. Daha önce bu görevi yürüten Ertuğrul Şen ise 2011 yılından bu yana sürdürdüğü İZODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Murahhas Azası olarak görevine devam ediyor.

TİMUR DİZ KİMDİR? 

1998 Yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini, 2001 yılında ise aynı üniversitenin Termodinamik ve Isı Tekniği Ana Bilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Yaklaşık 3 yıl ERA Şehircilik Mimarlık Müşavirlik ve Besa Mekanik şirketlerinde proje mühendisi olarak çalıştı. 2002 yılından bu yana İZODER’de Teknik İş Geliştirme Yöneticisi olarak görev yapan Timur Diz, yeni atama ile derneğin Genel Sekreterliğini yürütüyor.

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler