1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Kastamonu Seydiler OSB YG-AG elektrik şebekesi yaptıracak

Kastamonu Seydiler OSB YG-AG elektrik şebekesi yaptıracak

Enerji Günlüğü – Kastamonu Seydiler OSB, YG-AG elektrik şebekesi yapım işi için ihale yapacak. Kastamonu Seydiler OSB’nin Müteşebbis Heyeti Başkanlığı,...

Kastamonu Seydiler OSB YG-AG elektrik şebekesi yaptıracak

Enerji Günlüğü – Kastamonu Seydiler OSB, YG-AG elektrik şebekesi yapım işi için ihale yapacak. 

Kastamonu Seydiler OSB’nin Müteşebbis Heyeti Başkanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi desteği ile Kastamonu Seydiler Organize Sanayi Bölgesine ait, YG-AG elektrik şebekesi yapım işini, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulü ile ihale edecek.

İhale, 28 Mart 2019 günü, saat 10.00’da, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cadde, No: 154, 1. Kat, 159 nolu Toplantı Salonu, Çankaya, Ankara adresinde yapılacak. 

İhale konusu işi için 7.992.187 TL keşif bedeli ve 239.765,61 TL de geçici teminat belirlendi. İsteklilerin mali yeterlilik evrakını ve iş deneyimi belgelerini ibraz etmesi ve kazandığı taktirde işi 30 Kasım 2019 tarihine kadar tamamlaması gerekecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek.

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu oda, Çankaya, Ankara adresine elden teslim edilmesi veya iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla gönderilmesi gerekiyor. 

İhale dokümanı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu odasında veya Kastamonu Seydiler Organize Sanayi Bölgesi, Müteşebbis Heyet Başkanlığı, Seydiler, Kastamonu adresinde görülebilecek ve 400 TL karşılığı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu odadan temin edilebilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler