1. HABERLER

  2. ETKİNLİKLER

  3. Kazancı Holding’ten Giresun’a 1,7 milyon lira destek

Kazancı Holding’ten Giresun’a 1,7 milyon lira destek

Kazancı Holding CEO’su Cemil Kazancı, Giresun’da yaşanan sel felaketinde mağdur olan vatandaşların yanında olabilmek amacıyla düzenlenen balık mezatında 1,7 milyon liraya sembolik olarak bir kasa balık satın aldı.

Kazancı Holding’ten Giresun’a 1,7 milyon lira destek

Enerji Günlüğü - Kazancı Holding CEO’su Cemil Kazancı, Giresun’da yaşanan sel felaketinde mağdur olan vatandaşların yanında olabilmek amacıyla düzenlenen balık mezatında 1,7 milyon liraya sembolik olarak bir kasa balık satın aldı.

Türkiye enerji şirketlerinden Kazancı Holding CEO’su Cemil Kazancı, Giresun’da yaşanan sel felaketinde mağdur olan vatandaşların yanında olabilmek amacıyla düzenlenen balık mezatında 1,7 milyon liraya sembolik olarak bir kasa balık satın aldı.

Kazancı yaptığı açıklamada, “Ülkemiz ve milletimiz için attığımız her adımın farkında ve arkasındayız. Giresun halkının yanında olabilmek adına, sembolik olarak mezattaki bir kasa balık satın alınmıştır. Önemli olan böyle bir vesile ile Giresun halkının yaralarını sarmak ve halkımızın yanında olmaktır. Bu yöreye hizmet eden Aksa grubu olarak sadece enerji üretimiyle ülkemize hizmet etmekle yetinmiyoruz. Spordan sanata, sağlıktan eğitime ihtiyaç olan her alanda halkımızı desteklemeyi temel görevimiz olarak görüyoruz. Gerek covid-19 salgını, gerekse Elâzığ depremi gibi Giresun sel felaketinde de halkımızın da yanında olduk. Ülkemizin yaralarının sarılmasında bulunduğumuz katkının onur ve gururunu yaşıyoruz” İfadelerini kullandı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler