1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Klima mikrobuna karşı Türkiye`nin ilk biyosidal ürünü

Klima mikrobuna karşı Türkiye`nin ilk biyosidal ürünü

Ünlü kolonya markası Eyüp Sabri Tuncer, klima mikrobuna karşı koruyucu bir ürün geliştirdi. Gizli Bahçe Yeni Nesil Hava Şartlandırıcı, aşırı sıcakların...

Klima mikrobuna karşı Türkiye`nin ilk biyosidal ürünü

Ünlü kolonya markası Eyüp Sabri Tuncer, klima mikrobuna karşı koruyucu bir ürün geliştirdi. Gizli Bahçe Yeni Nesil Hava Şartlandırıcı, aşırı sıcakların kullanımını yaygınlaştırdığı klimalardan antibakteriyel etkili serin hava çıkmasını sağlıyor. Yeni ürün, Sağlık Bakanlığı’nca onaylı ‘Biyosidal Ürün Sertifikası’na sahip Türkiye'nin ilk markası özelliğine sahip. Eyüp Sabri Tuncer'in yeni ürünü, özellikle kalabalık mekanlarda kullanılan klimaların yaydığı ve klima mikrobu olarak da adlandırılan Legionella pneumophila bakterisi için çoğalma ortamı oluşmasını önlüyor.

KLIMALARDA NASIL KULLANILIR?
Yeni ürünü kullanmak için tek yapılması gereken şey, klimanın filtresini çıkarıp suyla temizledikten sonra yeterli miktarda ürünü püskürterek, kurumasını beklemek ve filtreyi yerine takmak. Ürünün sekiz farklı koku seçeneği de var. Türkiye genelinde marketlerde ve diğer satış noktalarında bulunabilen yeni ürün www.eyupsabrituncer.com adresindeki online satış mağazasında da tüketicileriyle buluşuyor.

Önceki ve Sonraki Haberler