1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Konya Kulu OSB’nin elektrik şebekesi yapılacak

Konya Kulu OSB’nin elektrik şebekesi yapılacak

Konya Kulu OSB, YG-AG elektrik şebekesi yapım işleri için hizmet satın alacak.

Konya Kulu OSB’nin elektrik şebekesi yapılacak

Enerji Günlüğü - Konya Kulu OSB, YG-AG elektrik şebekesi yapım işleri için hizmet satın alacak.  

Konya’nın Kulu ilçesindeki Kulu Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) Müteşebbis Heyeti Başkanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi desteği ile Kulu OSB alanına ait yüksek gerilim (YG), alçak gerilim (AG) elektrik şebekesi ve enerji nakil hattı (ENH) yapım işlerini, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulüyle ihale edecek.

İhale, 20 Aralık 2022 günü, saat 10.00’da, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Caddesi, No: 154, 1. Kat, 159 nolu Toplantı Salonu, Çankaya, Ankara adresinde yapılacak. 

İhale konusu iş için 12.745.000 lira keşif bedeli ve 382.350 lira da geçici teminat belirlendi. İsteklilerin mali yeterlilik evrakını ve iş deneyimi belgelerini ibraz etmesi ve kazandığı takdirde işi 15 Aralık 2023 tarihine kadar tamamlaması gerekecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek.

İhale dokümanı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cadde, No: 154, 1. Kat, 155 nolu odasında veya Konya Kulu OSB Müteşebbis Heyeti Başkanlığı, Camikebir Mahallesi, Olof Palme Caddesi, No: 1/201, Kulu, Konya adresinde görülebilecek ve 1.000 TL karşılığı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu odadan temin edilebilecek.

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu oda, Çankaya, Ankara adresine elden teslim edilmesi veya iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla gönderilmesi gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler