1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Kütahya Altıntaş Zafer OSB YG-AG şebekesi yaptıracak

Kütahya Altıntaş Zafer OSB YG-AG şebekesi yaptıracak

Kütahya Altıntaş Zafer OSB, YG-AG elektrik şebekesinin yapımı için hizmet satın alacak.

Kütahya Altıntaş Zafer OSB YG-AG şebekesi yaptıracak

Enerji Günlüğü - Kütahya Altıntaş Zafer OSB, YG-AG elektrik şebekesinin yapımı için hizmet satın almak üzere ihale yapacak.

Kütahya Altıntaş Zafer Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Müteşebbis Heyeti Başkanlığı; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi desteğiyle, Kütahya Altıntaş Zafer OSB alanında YG (yüksek gerilim)-AG (alçak gerilim) elektrik şebekesi yapım işini; birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle ve kapalı zarf teklif alma usulüyle ihale edecek.

İhale, 22 Kasım 2022 tarihinde saat 10.00’da, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 159 nolu Toplantı Salonu, Çankaya, Ankara adresinde yapılacak.

İhale konusu iş için 28.584.000 lira keşif bedeli ve 857520 lira da geçici teminat belirlendi. İsteklilerin mali yeterlilik evrakını ve iş deneyimi belgelerini ibraz etmesi ve kazanması halinde işi 30 Haziran 2023 tarihine kadar tamamlaması gerekecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek.

İhale dokümanı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu odasında veya Kütahya Altıntaş Zafer OSB Müteşebbis Heyet Başkanlığı, Yenidoğan Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, İl Özel İdaresi, No: 111, Merkez, Kütahya adresinde görülebilecek ve 1.000 lira karşılığı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu odadan temin edilebilecek.

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu oda, Çankaya, Ankara adresine elden teslim edilmesi veya iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla gönderilmesi gerekiyor.

İlgili Haberler