1. HABERLER

  2. KARİYER/ATAMA

  3. Maliye Bakanlığı 25 Maliye Uzman Yardımcısı alacak

Maliye Bakanlığı 25 Maliye Uzman Yardımcısı alacak

Enerji Günlüğü - Maliye Bakanlığı merkez teşkilatında 25 Maliye Uzman Yardımcısı personeli alacak.Maliye Bakanlığı, merkez teşkilatında yer alan...

Maliye Bakanlığı 25 Maliye Uzman Yardımcısı alacak

Enerji Günlüğü - Maliye Bakanlığı merkez teşkilatında 25 Maliye Uzman Yardımcısı personeli alacak.

Maliye Bakanlığı, merkez teşkilatında yer alan Başkanlık, Genel Müdürlük ve Müstakil Daire Başkanlıklarında çalıştırılmak üzere yazılı ve sözlü sınavla 25 Maliye Uzman Yardımcısı alınacağını açıkladı.

SINAV TARİHİ VE YERİ

Giriş sınavının yazılı bölümü 7/2/2016 tarihinde (Pazar günü) Ankara’da yapılacak. Giriş sınavının yazılı bölümüne katılmaya hak kazanan adaylar ile bunların sınava giriş yerleri ve saati; e-Devlet portalı (www.turkiye.gov.tr), Maliye Bakanlığı (www.maliye.gov.tr) ve Personel Genel Müdürlüğü (www.pergen.gov.tr) internet sayfalarında sınavdan en az 10 gün önce ilan edilecek.

Yazılı sınavda başarılı olanlara, sözlü sınavın yeri, günü ve saatine ilişkin yazı, sınav tarihinden yirmi gün önce gönderilecek ve yazılı sınavda başarılı olanların listesi Maliye Bakanlığı ve Personel Genel Müdürlüğü internet sayfalarında duyurulacak.

SINAV BAŞVURUSU

Başvurular 04/1/2016 tarihinde başlayıp 15/1/2016 tarihinde saat 17.30'da sona erecek. Giriş sınavına başvuru, Maliye Bakanlığı (www.maliye.gov.tr) veya Personel Genel Müdürlüğü (www.pergen.gov.tr) internet sayfası üzerinden elektronik ortamda yapılacak.

Sınav sonuçları, Maliye Bakanlığı (www.maliye.gov.tr) ve Personel Genel Müdürlüğü (www.pergen.gov.tr) internet sayfalarında yayımlanmak suretiyle duyurulacak.

Önceki ve Sonraki Haberler