1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Maraş Onikişubat’ta akaryakıt istasyonu arsası satılacak

Maraş Onikişubat’ta akaryakıt istasyonu arsası satılacak

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinde bir adet akaryakıt ve servis istasyonu arsası satışa çıkarılacak. 

Maraş Onikişubat’ta akaryakıt istasyonu arsası satılacak

Enerji Günlüğü - Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinde bir adet akaryakıt ve servis istasyonu arsası satışa çıkarılacak. 

Kahramanmaraş ilinin Onikişubat ilçesinde Karamanlı Mahallesi’nde 5872 nolu ada üzerinde 10 nolu parselde bulunan, Belediye’ye ait; 2.005,15m2 genişliğindeki akaryakıt ve servis istasyonu arsası, kapalı teklif ihale usulüyle satışa çıkarılacak. İhale edilecek olan arsanın muhammen bedeli 4.010.300 TL olarak belirlendi. Buna istinaden istekilerin ihale saatinden önce 120.500 TL geçici teminat yatırmaları gerekecek. 

İhale, 30 Nisan 2019 günü, saat 16.20’de Onikişubat Belediyesi, Encümen Toplantı Salonu, Akçakoyunlu Mahallesi, Şekerdere Caddesi, No: 18/1 Onikişubat, Kahramanmaraş adresinde yapılacak. 

İhale evrakı, Onikişubat Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünde mesai saatleri içinde ücretsiz görülebilecek ve 250 TL karşılığında aynı yerden satın alınabilecek. 

Tekliflerin en geç ihale günü, saat 12.00’ye kadar Onikişubat Belediyesi, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Gelir Tahakkuk Servisine elden veya posta yoluyla ulaştırılması gerekiyor. 

Önceki ve Sonraki Haberler
İlgili Haberler