1. HABERLER

  2. YENİLENEBİLİR

  3. GÜNEŞ

  4. MediaMarkt’tan Bodrum’da çatı GES standı

MediaMarkt’tan Bodrum’da çatı GES standı

MediaMarkt Türkiye, Solarçatı işbirliğiyle güneş enerji sistemleri hakkında bilgilendirme yapmak için Bodrum mağazasına stand kurdu.

MediaMarkt’tan Bodrum’da çatı GES standı

Enerji Günlüğü - MediaMarkt Türkiye, Solarçatı işbirliğiyle güneş enerji sistemleri hakkında bilgilendirme yapmak için Bodrum mağazasına stand kurdu.

Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, iklim kriziyle ilgili hem müşterilerini bilinçlendirmek hem de yenilenebilir enerji kaynaklarına destek vermek amacıyla Bodrum mağazasına güneş enerji sistemi standı kurdu. Yaz dönemi boyunca açık olacak stant alanında müşteriler, güneş enerji sistemleri ve faydaları hakkında bilgi alabilecekler. Stantta solarçatı ekosisteminde bulunan güneş panelleri, inverter, Solarşarj, Solarbatarya gibi ana ekipmanlar tanıtılacak. 

Solarçatı markası ile iş birliğine giden MediaMarkt, iklim kriziyle mücadelede fosil yakıt kaynaklı enerjiden vazgeçerek yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmenin en etkili çözümlerden biri olduğuna vurgu yapıyor. MediaMarkt Bodrum mağazasında yaz dönemi boyunca açık olacak stant alanında müşteriler, güneş enerji sistemleri ve faydaları hakkında bilgi alabilecek ve isterlerse ev tipi güneş paneli sistemlerini satın alabilecekler.

Solarçatı markası ile iş birliğine giden MediaMarkt, iklim kriziyle mücadelede fosil yakıt kaynaklı enerjiden vazgeçerek yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmenin en etkili çözümlerden biri olduğuna vurgu yapıyor. 

Evlere kurulumu da sağlanacak güneş panelleri ortalama 2000 - 2400 Watt gücüyle elektrik üretebiliyor. Üretilen bu elektrikle 102 ekran LED TV 8 saat çalışabiliyor, akıllı telefon ve notebook sınırsız şarj edilebiliyor, orta boy bir buzdolabı da 24 saat kullanılabiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler