1. HABERLER

  2. ETKİNLİKLER

  3. Mogaz Otogaz’la ‘Git Git Bitmez’

Mogaz Otogaz’la ‘Git Git Bitmez’

 Enerji Günlüğü - Mogaz Otogaz, daha az yakıtla daha fazla kilometre yapma özelliğini “Git Git Bitmez” söylemiyle birleştirerek yeni bir reklam...

Mogaz Otogaz’la ‘Git Git Bitmez’

 

Enerji Günlüğü - Mogaz Otogaz, daha az yakıtla daha fazla kilometre yapma özelliğini “Git Git Bitmez” söylemiyle birleştirerek yeni bir reklam kampanyası başlattı.

Bir Aygaz A. Ş. markası olan Mogaz, yeni reklam kampanyasıyla, Avrupa Birliği tarafından “geleceğin yakıtı” olarak gösterilen otogazın, yüksek performansının yanı sıra ekonomik kullanımına da dikkat çekiyor. Mogaz Otogaz, “Git Git Bitmez” başlıklı yeni reklam kampanyasıyla geliştirilmiş formulü sayesinde tüketiciye sunduğu daha az yakıtla, daha uzun kilometre yapma gibi ekstra avantajları duyuruyor.

HER 100 BİNEK ARAÇTAN 42’Sİ OTOGAZLI

Sağladığı yüksek performansın yanında çevreci özellikleriyle de dikkat çeken otogaz, bugün Türkiye’de binek araçlarda en çok tercih edilen yakıt olma konumunda... Türkiye’de her yıl 300.000 dolayında otogazlı araç dönüşüm yaptırarak ya da sıfır kilometre olarak yollara çıkarken, otogaza olan talep de artıyor. Mogaz Otogaz da, Aygaz Otogaz'la beraber Türkiye çapındaki 1500'ün üzerinde istasyonuyla Türkiye'nin en yaygın otogaz dağıtım ağına sahip. En yakın istasyonları öğrenmek için mogaznerede.com internet adresi kullanılabilir.

Reklam Künyesi:

Reklamveren: Aygaz

Proje adı: “Mogaz Otogaz Git Git Bitmez”

Aygaz Pazarlama ekibi: Ercüment Polat, Burcu Cihan Işık, Burak Pala, Aycan Gündüz Varol

Reklam ajansı: TBWA"ISTANBUL

Prodüksiyon şirketi: ANİMA

Yönetmen: Mehmet Kurtuluş

Post prodüksiyon: ANİMA

Müzik: Ömer Ahumbay

Medya ajansı: Universal McCann

Kullanılan mecralar: TVC, radyo, outdoor, basın, internet