1. YAZARLAR

  2. Haluk DİRESKENELİ

  3. Nice yıllara Enerji Günlüğü!
Haluk DİRESKENELİ

Haluk DİRESKENELİ

Yazarın Tüm Yazıları >

Nice yıllara Enerji Günlüğü!

HALUK DİRESKENELİ 

Enerji Günlüğü haber sitemizin bu hafta 5. Kuruluş Yıldönümü. Sitemizin çalışanlarının, editörlerimizin, yazarlarımızın, okurlarımızın, hepimizin bu mutlu günü kutlu olsun. 

Ben de 2014 yılında değerli gazeteci, Enerji Günlüğü Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Kara’nın daveti ve teşviki ile bu sitede enerji konulu köşe yazıları yazmaya başladım. 

12 Mart 2012 tarihinde yayına başlayan Enerji Günlüğü’nün aylık tekil ziyaretçi sayısı 100 bine yaklaşmış. Günlük sayfa görüntülenme sayısı 20 bin sınırını çoktan aştı.

Tevazu da bir yere kadar. Böyle bağımsız duruşlu bir yayını ayakta tutmak büyük bir başarı. Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Kara'yı, Haber Müdürü Sabiha Kötek'i, diğer muhabir ve editörleri, benim gibi köşe yazılarıyla bu sitede yazıları yer alan herkesi kutluyorum. .

Buradaki yazılarım genelde "enerji" konularını kapsıyor. Sektör çalışanları, yöneticileri, yatırımcıları için geçmiş tecrübelerimi anlatıyorum, bilgi paylaşıyorum. Umarım okuyorsunuz, yorum yazın bizde bilelim.

İleride makale okunma sayısını hep beraber görebilmeyi umuyoruz. Enerji Günlüğü’nün 5. Kuruluş yılını tekrar kutluyor, çalışanlarımıza, okurlarımıza, hepinize sağlık mutluluk ve işlerinde başarılar diliyorum. 

Ankara, 15 mart 2017

Önceki ve Sonraki Yazılar