1. HABERLER

  2. PETROL

  3. OPEDO, Ajda Pekkan’la yollarda

OPEDO, Ajda Pekkan’la yollarda

Enerji Günlüğü - Akaryakıt dağıtım şirketi OPET'in ürün ve hizmetlerini bundan böyle yeni yaratılan OPEDO karakteri tanıtacak. OPEDO'nun televizyonlarda...

OPEDO, Ajda Pekkan’la yollarda

Enerji Günlüğü - Akaryakıt dağıtım şirketi OPET'in ürün ve hizmetlerini bundan böyle yeni yaratılan OPEDO karakteri tanıtacak. OPEDO'nun televizyonlarda dönmeye başlayan reklamlardaki partneri ise Süperstar Ajda Pekkan. Tek tekerlekli motorsiklete sahip bir kahraman olan OPEDO'ya ses veren isim ise Türk tiyatrosunun tanınmış isimlerinden Olgun Şimşek... OPEDO, ilk reklam filminde OPET’in bir depoyla daha fazla kilometre ve daha fazla performans yaptırdığını anlatıyor.

OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca, OPEDO'lu, Ajda Pekkan'lı yeni kampanyanın tanıtımı için düzenlenen gecede, akaryakıt dağıtım sektöründe marka bağlılığı yaratan bir şirket olma yolunda çok önemli mesafe aldıklarını söyledi. OPET'in 7 yıldır üst üste sektöründe müşteri memnuniyeti en yüksek markası seçildiğini hatırlatan Ağca, "Yolumuza hız kesmeden devam ediyoruz. Hedefimizi; 1300’den fazla istasyonumuzla, yeni ürün ve hizmetlerimizle, teknolojik altyapımız ve sektöre getirdiğimiz yeniliklerle tutarlı bir büyüme sağlayarak sektörümüzde birinci sıraya yükselmek olarak koyduk" dedi.

Tüketiciyle iletişimin OPET için öncelikli olduğunu belirten Ağca, 7/24 hizmet veren bir marka olarak iletişimin her mecrasını kullandıklarını ve Çağrı Merkezi, Facebook, Twitter, i-Phone, i-Pad uygulamalarıyla Opet tüketicileriyle buluştuklarını da sözlerine ekledi. Ağca, "Şimdi de bu iletişim araçlarımıza OPEDO’yu eklemekten mutluyuz. Tüketicilerimizin OPEDO’yu seveceklerini umut ediyoruz. Opet’in “Kusursuza Yolculuk” serüvenini bundan sonra bizden biri olan OPEDO sürdürecek” dedi.

OPEDO TANITIMI REKORA İMZA ATTI
OPEDO tanıtımı, kullandığı görsel teknolojiyle bir dünya rekoruna imza attı. Animatik OPEDO karakteri, dünyada şimdiye kadar kullanılan en uzun holografik sahne sistemiyle canlandırıldı. Madonna, Al Gore, Prens Charles, Mariah Carrey gibi dünyanın ünlü sanatçı ve konuşmacıların da kullandığı holografik sahne teknolojisinde şimdiye kadar en çok 10 metrelik sahne kullanılmıştı. OPEDO lansmanında kullanılan 16 metrelik holografik sahne sistemini 30 kişilik bir ekip iki günde tamamladı.

Önceki ve Sonraki Haberler