1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Ordu Altınordu’daki benzin istasyonu ikinci kez satışa çıkıyor

Ordu Altınordu’daki benzin istasyonu ikinci kez satışa çıkıyor

Ordu’nun Altınordu ilçesinde bulunan akaryakıt, LPG ve madeni yağ istasyonu ikinci defa satışa çıkarılacak. 

Ordu Altınordu’daki benzin istasyonu ikinci kez satışa çıkıyor

Enerji Günlüğü - Ordu’nun Altınordu ilçesinde bulunan akaryakıt, LPG ve madeni yağ istasyonu ikinci defa satışa çıkarılacak. 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı Orbel İnşaat Güvenlik Taahhüt Hizmetleri Nakliyat Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ (Orbel AŞ) Genel Müdürlüğü’ne ait arsası ile birlikte ruhsatlı anahtar teslimi akaryakıt LPG ve madeni yağ istasyonu, ikinci kez ihaleye çıkarılacak. 

Altonordu ilçesine bağlı Şahincili (Karşıyaka) Mahallesi, 4985 ada, 3 nolu parselde bulunan 2.694,99m2 alana sahip olan benzin istasyonu, kapalı teklif artırma usulüyle satılacak. İhale konusu istasyon için 13.637.781,63 lira muhammen bedel belirlendi. Buna göre istekliler, 409.133,44 lira geçici teminat ödeyecekler. İstasyonun önceki, ihaledeki muhammen bedeli 14.500.000 liraydı. 

İhale, 02 Şubat 2021 günü saat 14.00’te; Orbel İnşaat Güvenlik Taahhüt Hizmetleri Nakliyat Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ, Selimiye Mahallesi, İnayet Sıtkı Caddesi, No: 1, Altınordu, Ordu adresinde yapılacak. 

İhale evrakı Orbel AŞ, Satınalma ve İdari İşler Yönetmenliği’nden 500 lira karşılığında satın alınabilecek. 

İstekliler tekliflerini en geç 01 Şubat 2021 günü saat 17.00’ye kadar, Orbel AŞ, Satınalma ve İdari İşler Yönetmenliği’ne elden teslim edecekler veya posta yoluyla ulaştırmış olacaklar. 

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler