1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Ordu Ünye’de OSB’ye elektrik şebekesi yapılacak

Ordu Ünye’de OSB’ye elektrik şebekesi yapılacak

Ordu’nun Ünye ilçesinde OSB için YG-AG elektrik şebekesi yapım işleri için ihale yapılacak.

Ordu Ünye’de OSB’ye elektrik şebekesi yapılacak

Enerji Günlüğü - Ordu’nun Ünye ilçesinde OSB için YG-AG elektrik şebekesi yapım işleri için ihale yapılacak.  

Ordu ilinin Ünye ilçesindeki Ünye Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti Başkanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi desteği ile Ünye OSB alanına ait yüksek gerilim (YG) ve alçak gerilim (AG) elektrik şebekesi yapım işlerini, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulüyle ihale edecek.

İhale, 06 Temmuz 2023 günü, saat 10.00’da, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Caddesi, No: 154, 1. Kat, 159 numaralı Toplantı Salonu, Çankaya, Ankara adresinde yapılacak. 

İhale konusu iş için 23.925.000 lira keşif bedeli ve 717.750 lira da geçici teminat tutarı belirlendi. İsteklilerin mali yeterlilik evrakını ve iş deneyimi belgelerini ibraz etmesi ve kazandığı takdirde işi 15 Aralık 2023 tarihine kadar tamamlaması gerekecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek.

İhale dokümanı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cadde, No: 154, 1. Kat, 155 numaralı odasında veya Ordu Ünye Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkanlığı, Ünye Kaymakamlık Konağı, Ünye, Ordu adresinde görülebilecek ve 1.500 TL karşılığı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 numaralı odadan temin edilebilecek.

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 numaralı Oda, Çankaya, Ankara adresine elden teslim edilmesi veya iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla gönderilmesi gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler