1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Osmancık OSB'nin elektrik şebekesi yapılacak

Osmancık OSB'nin elektrik şebekesi yapılacak

Enerji Günlüğü - Çorum Osmancık OSB'nin yüksek gerilim-alçak gerilim elektrik şebekesi yapım işi ihale edilecek. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının...

Osmancık OSB'nin elektrik şebekesi yapılacak

Enerji Günlüğü - Çorum Osmancık OSB'nin yüksek gerilim-alçak gerilim elektrik şebekesi yapım işi ihale edilecek. 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi desteği ile Çorum Osmancık Organize Sanayi Bölgesi (OSB) alanına ait, YG-AG elektrik şebekesi yapım işi, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulü ile ihale edilecek.  

İhale, 19.07.2018 tarihinde saat 10:00'da Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yeni Hizmet Binası 1. kat 159 numaralı toplantı salonunda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılacak olup ortak girişim grubu veya konsorsiyumlar ihaleye teklif veremeyecekler. İhale'nin keşif bedeli 2 milyon 310 bin TL olup geçici teminat bedeli ise 161 bin 700 TL olarak belirlendi. 

İhale dokümanı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yeni Hizmet Binası 1. kat 155 numaralı odadan veya Çorum Osmancık OSB Müteşebbis Heyet Başkanlığından ücretsiz görülebilecek ve 350 TL karşılığı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 1. Kat 155 numaralı odadan temin edilebilecek. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu.  

İstekliler tekliflerini, birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim vermek suretiyle birim fiyat esası üzerinden verecekler. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekli ile keşif bedeline teklif edilen indirim oranının uygulanması sonucu bulunan toplam sözleşme bedeli üzerinden birim fiyat esaslı sözleşme düzenlenecek. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi ihale tarihinden itibaren en az 60 takvim günü olacak.  

Enerji Günlüğü  

Önceki ve Sonraki Haberler