1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Özdemir: Amacımız hizmeti müşterinin ayağına götürmek

Özdemir: Amacımız hizmeti müşterinin ayağına götürmek

Enerji Günlüğü - Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, elektrik hizmetini müşterilerin evlerine en yakın noktaya ulaştırmak için çalıştıklarını...

Özdemir: Amacımız hizmeti müşterinin ayağına götürmek

Enerji Günlüğü - Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, elektrik hizmetini müşterilerin evlerine en yakın noktaya ulaştırmak için çalıştıklarını söyledi.

Limak Uludağ Elektrik, Orhangazi’de hizmet verecek Faturamatik Yetkili İşlem Merkezi’lerini (YİM), Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir’in katıldığı törenle açtı. Açılışa Orhangazi Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Cumhuriyet Başsavcısı Muhammed Murat Salman, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, Limak Enerji CEO’su Birol Ergüven, Limak Enerji Dağıtım Grubu Başkanı İsmail Ergüneş, Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Yalova Bölge Müdürü Mehmet Kandırmaz, Faturamatik Genel Müdürü Eyüp Kaynar ile protokol ve çok sayıda davetli de katıldı.

LİMAK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir açılıta yaptığı konuşmada “Müşteri memnuniyeti bizim için esastır. Amacımız hizmetlerimizi daha hızlı ve kolay bir şekilde müşterilerimizin ayağına götürmek. Bu nedenle hizmetlerimizi müşterilerimizin evlerine en yakın noktaya götürmek için çalışıyoruz. Yatırımlarımızı da bu yönde hayata geçiriyoruz. Orhangazi’deki müşterilerimizi de YİM’lerle buluşturmaktan mutluyuz” dedi.

Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Ali Erman Aytaç da müşteri memnuniyetini önemsediklerini belirterek şöyle konuştu:

“Hizmet alanımızı YİM’lerle genişletmeye devam ediyoruz. Şu an 100’e yakın işlem merkezimizle hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz herhangi bir bedel ödemeden YİM’lerde tahsilat başta olmak üzere abonelik, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifeler fatura ödeme gibi birçok işlemi yapabilirler. Bugün de Orhangazi müşterilerimizin daha konforlu, ferah mekanlarda işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapacakları YİM’i hizmete açıyoruz.” 

Önceki ve Sonraki Haberler